VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Parlamenti

Parlamenti britanik në seancë të rrallë për votimin jetik të Brexit-it

By | October 19, 2019

“Majmunët në Parlament”- Piktura e veçantë e 2009 del në ankand për 2.5 milion dollarë

By | September 28, 2019

Në rrezik plotësimi i 6 vendeve në Gjykatën Kushtetuese

By | August 1, 2019

Këndi i humorit: Një lypës ulur para parlamentit i lutet Zotit

By | February 14, 2019

Nesër protesta e studentëve zhvillohet para Kuvendit të Shqipërië

By | December 12, 2018

Romeo Gurakuqi: Delegacionin shqiptar ne Strasburg e perbejne pinjollet e familjeve qe per 50 vite burgosen dhe vrane te gjithe europianistet e ketij vendi

By | June 26, 2018

Kryeministër, ja ku të sjell fitorja e blerë me trafiqe – Nga ROMEO GURAKUQI

By | October 26, 2017

Madridi do të pezullojë autonominë e Katalonias

By | October 19, 2017

Lideri i Katalonias flet sot në parlamentin rajonal

By | October 10, 2017

Pse votuesit zviceranë nuk i zgjedhin ministrat e qeverisë së tyre?

By | August 21, 2017

Senati zviceran iu zgjat mandatin ushtarëve në KFOR – kërkon reduktim të trupave

By | March 13, 2017

(Fotogaleri) Krishtlindjet në Bundeshause – Parlamentin e Zvicrës

By | December 18, 2016

Majko: Pretendimet e opozitës, broçkulla. Iki nga parlamenti nëse cënohet sovraniteti

By | July 14, 2016

Ben Blushi tek Arian Cani: Parlamenti i mbushur me banditë – Treçereku i deputetëve janë të ‘vdekur’ si Sedini

By | October 31, 2015