VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: paqe

Thirrja nga Serbia: Me shqiptarët na duhet paqe, jo territore!

By | May 28, 2019

HOROSKOPI E MARTË 12 SHKURT 2019

By | February 12, 2019

Paralajmërimi profetik i Presidentit George H.W. Bush – Nga Elida Buçpapaj

By | December 4, 2018

Thaçi: Bllokimi i rrugëve nuk ndihmon në arritjen e paqes dhe pajtimit

By | September 9, 2018

“I like Hashim”, ja si i përgjigjet Thaçi presidentit serb

By | September 5, 2018

Vuçiçi: As serbët e as shqiptarët nuk do të festojnë për marrëveshjen

By | August 7, 2018

Thaçi: Të gjithë t’i kontribuojnë dialogut me Serbinë

By | July 11, 2018

MENDO PËR TË TJERËT – Poezi nga MAHMOUD DARWISH – Përktheu SKËNDER BUÇPAPAJ

By | June 23, 2018

Papa mban fjalim kundër armatimit bërthamor

By | November 10, 2017

HOROSKOPI E PREMTE 6 TETOR 2017

By | October 6, 2017

Ja pse shqiptarët nuk gjejnë dot paqe me Republikën e Vjetër – Nga Artan Fuga

By | May 20, 2017

Malala – Lajmëtare e Lirisë e Kombeve të Bashkuara

By | April 11, 2017

VOAL nga zemra ju uron gëzuar Kurban Bajramin!

By | September 12, 2016

Madonna mesazh pas sulmit tragjik në Francë: Të lutemi për paqe në të gjithë botën!

By | July 15, 2016

Besimtarëve myslimanë shqiptarë iu urojmë: Gëzuar muajin e shenjtë të Ramazanit!

By | June 5, 2016

VOAL uron nga zemra të krishterët shqiptarë: GËZUAR PASHKËT!

By | March 25, 2016

KUVLIA E QETË – Poezi nga CARL SPITTELER – Përktheu SKËNDER BUÇPAPAJ

By | March 18, 2016