VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: lëkurë

Trajtimi bimor me majdanoz për lëkurë të butë e të shëndetshme

By | May 1, 2019

Shtatë trajtimet natyrale që e parandalojnë plakjen e shpejtë dhe të parakohshme të lëkurës

By | April 27, 2019

Vitaminat më të mira kundër plakjes së lëkurës – Ushqimet ku gjenden

By | April 13, 2019

Lëkura e ashpër nga i ftohti – Kur është e rrezikshme dhe si ta trajtoni

By | January 31, 2019

Për rininë e lëkurës – Ushqimet që duhen shmangur

By | November 11, 2018

10 këshilla për nxirjen perfekte

By | August 16, 2018

A është e ngrënshme lëkura e fikut? Cila është mënyra më e mirë për t’i konsumuar

By | July 24, 2018

Shkencëtarët australianë zbulojnë testin e gjakut që vëren kanceret e lëkurës

By | July 18, 2018

Nishanet në trup – Çfarë paralajmërojnë për shëndetin

By | June 22, 2018

Mënyrat natyrale për trajtimin e mykut në lëkurë

By | June 11, 2018

6 ndryshime që i ndodhin trupit gjatë dushit, kur qëndroni më tepër seç duhet

By | February 9, 2018

Ja ushqimet që rrisin prodhimin e kolagjenit, për rini të përhershme

By | July 10, 2017

Qytetari i lënduar: Isha gjysmë metër larg Bashës, nuk shihja

By | May 28, 2017

KOKA IME VËRSHOI DREJT QIELLIT – Cikël poetik nga JAMES TATE – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | July 18, 2015