VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vajza

28 studente nga Kosova fillojnë studimet në SHBA (video)

By | September 21, 2019

Rama publikon takimin e Spiropalit me familjen e vajzës së mitur në Kavajë

By | February 8, 2019

Këndi i humorit: Hajdutë të maskuar hynë në një shtëpi për të vjedhur

By | August 28, 2018

Vajza e Mirsad Ndrecajt alivanoset gjatë homazheve, nga dhimbja për babain e rënë në Kumanovë

By | May 12, 2018

Vdekja e 7-vjeçares në spital, flasin prindërit: Nuk hante, prej dy ditësh…

By | January 15, 2018

Mediat zvicerane: Në Maqedoni së shpejti do të ndjehet mungesa e femrave

By | October 20, 2017

Romë: Rrëmbehet dhe përdhunohet gjatë gjithë natës vajza e avokatit shqiptar Vladimir Kosturi

By | May 12, 2016

Një vit më vonë: Zamira Jashari, vajza simbol e Lagjes së Trimave (Fotot)

By | May 9, 2016

Përkujtohet Lirak Bejko – Të përndjekurit: Sakrifica e tij të marrë kuptim, do hyjmë sërish në grevë!

By | October 10, 2015

KOKA IME VËRSHOI DREJT QIELLIT – Cikël poetik nga JAMES TATE – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | July 18, 2015

KËNGA E ALABAMËS – Poezi nga BERTOLT BRECHT – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | July 12, 2015