VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shtatzënë

Këndi i humorit – Nastradini: Ata mezi po presin të shohin dritë…

By | May 7, 2020

Këndi i humorit: Një tetëdhjetë vjeçar shkon te mjeku për t’iu nënshtruar kontrollit të zakonshëm vjetor

By | October 17, 2019

Këndi i humorit: Një grua i paraqitet gjinekologut të saj me një bark të fryrë dukshëm

By | September 3, 2019

Këndi i humorit: Një bionde merr vesh nga gjinekologu se është shtatzënë me binjakë dhe shpërthen në lot

By | July 21, 2019

Këndi i humorit: Vajza e një të varfëri kthehet në shtëpi e shqetësuar dhe i thotë babait të saj

By | June 14, 2019

Këndi i humorit: Një burrë i lutet Zotit, aman, o Zot, bëje gruan time burrë!

By | March 16, 2019

Këndi i humorit: E pyesin Gazmendin ku do të shkojë me pushime vitin tjetër

By | November 12, 2018

Meghan dhe Harry presin fëmijën e parë

By | October 15, 2018

Shkencëtarët krijojnë vezore artificiale, u japin shpresë grave që nuk mund të lindin

By | July 4, 2018

Studiuesit: Këto ushqime sjellin infertilitetin

By | May 6, 2018

Pse periodat janë më të dhimbshme në janar? Ekspertët kanë një përgjigje

By | January 14, 2018

Këndi i humorit: Një fermer pulash hyn në një bar dhe porosit një gotë shampanjë

By | January 11, 2018

Kush është gruaja shtatzënë që vdiq sot gjatë lindjes në spital, shpëton fëmija (fotot)

By | September 11, 2017

Këndi i humorit: Një vajzë e vogël e pyet tezen e saj shtatzënë

By | June 29, 2017

Nga Polonia me kalë në pelegrinazh, synon Jerusalemin përmes Sirisë

By | June 20, 2017

Këndi i humorit: Një vajzë mama shkon tek mjeku i familjes për t’i hapur zemrën

By | June 16, 2017

Ylli i tenisit Serena Williams pret fëmijën e parë

By | April 20, 2017

Tragjedia – Lojtarit të Kombëtares shqiptare i vdesin fëmijët binjakë, gruaja ishte shtatzënë

By | February 6, 2017

Këndi i humorit: E dashur, kam një problem

By | November 1, 2016

Këndi i humorit: Një vajzë i thotë babait të saj se kishte ngelur shtatzënë

By | July 4, 2016