VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: AGRON TUFA

“Keni shkelur në dërrasë të kalbur, ju e familjet tuaja e shkruat vetë fundin”- Agron Tufa nxjerr mesazhin: Ja si më kanë kërcënuar me vdekje

By | September 29, 2019

NJË SHAKA E VOGËL – Tregim nga Anton Çehovi – Përktheu nga origjinali: Agron Tufa

By | July 15, 2019

Rasti “Caja”- Agron Tufa padit ish-drejtorin e Qafë Barit: Ne po bëjmë detyrën. Topi në pushkë le t’i ngelet drejtësisë shqiptare

By | June 23, 2019

VIDEO – Largimi i ish-oficerëve të Sigurimit nga Institucionet, Agron Tufa në Kuvend: Po mbrohen haptazi me arrogancë

By | May 23, 2019

Agron Tufa i përgjigjet Spartak Brahos: Dëshpërimi i enveristëve ka një shkak, por me këto shpifje pasurojnë dosjen në Gjykatë

By | May 1, 2019

PD dënon sulmet ndaj Agron Tufës: U frymëzuan nga ish-oficerët e Sigurimit që drejtojnë Policinë, SHISH dhe drejtësinë

By | April 30, 2019

Agron Tufa: Unë fshatari i rritur me ajrin e deklasuar të Korabit, Pëllumb Xhufi qytetar metropoli nga Progonati i Kurveleshit

By | April 28, 2019

Ambasadorin e OSBE në Tiranë, z. Bernd Borchardt mbështet punën e institucioinit që drejton shkrimtari Agron Tufa

By | April 27, 2019

Agron Tufa nxjerr dokumentet: Kundërshtari im ka prejardhje kufomash

By | April 26, 2019

Agron Tufa: Nga 78 mijë partizanë, 265 drejtues janë përgjegjës për krime lufte

By | April 26, 2019

Mbi fashistin, fshatarin dhe spiunin rus, mikun dhe kolegun tim të dashur Agron Tufa! – Nga ARTAN FUGA

By | April 25, 2019

Kush jane çakejte qe po e sulmojne dhe po e kercenojne me jete Agron Tufen… Nga Adriatik Riza Dosti

By | April 25, 2019

Skënder Tufa, i dënuari i Qafë Barit vazhdon replikën me ish- drejtorin Edmon Caja: Çfarë ndodhi kur pushkatuat, Sokolin dhe Tomën?

By | April 25, 2019

Ish sigurimsat pushtojnë administratën shtetërore, vetëm në polici mbi 500 të tillë

By | April 24, 2019

“Kam pasur presione nga halabakë”, Agron Tufa padit në gjykatë për fyerje dhe shpifje Brahon, Brokajn, Vujkajn dhe…

By | April 24, 2019

Tufa i përgjigjet Vukajt, nxjerr dokumentin e persekutimeve nga babai i tij

By | April 22, 2019

Grupi Parlamentar Socialist merr anën e Brahos, vepron kundër Tufës

By | April 19, 2019

Debati për Luftën, Agron Tufa hedh në gjyq Brahon për krime ndaj njerëzimit

By | April 17, 2019

Agron Tufa me stafin e tij i ka bërë shërbim të çmuar shoqërisë shqiptare Nga Entela Kasi, PEN, Shqipëri

By | April 17, 2019

Agron Tufa: Paranoja e fashisto-komunistit Spartak Braho

By | April 17, 2019

HIJET E ERRËTA TË SË SHKUARËS – Nga EUGJEN MERLIKA

By | April 14, 2019

Jeni larg nga katarsa! – Përgjigje ‘z-injve’ S. Braho e E. Caja ndaj sulmeve kundër personaliteteve V. Zhiti e A. Tufa) – Prof. Asc. Dr. Thanas L. Gjika

By | April 11, 2019

Agron Tufa publikon dokumentin: Spartak Braho dha dënime me vdekje

By | April 7, 2019