VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Jezusi

Izraeli zbulon rrugën ku ‘shkeli’ Jezusi për të mbërritur në Jeruzalem

By | July 10, 2019

‘Veliaj më ngriti në këmbë’, Dom Gjergj Meta – Sherif Merdanit: Mendoja se këto fuqi i kishte vetëm Jezusi …

By | June 30, 2019

Meshë politike në Betlehem: Thirrje për ta shndërruar rajonin në një vend paqeje dhe bashkëjetese

By | December 25, 2018

Jezusi, autor dhe figurë qëndrore e krishtërimit dhe një profet në Islam

By | December 25, 2018

Udha e Kryqit 2018, kryesuar nga Papa Françesku në Koloseum

By | March 31, 2018

Si vdiq Jezusi – Katër pikëpyetjet e mëdha shkencore

By | March 28, 2018

Betlehem në pritje të pelegrinëve dhe turistëve për Krishtlindje

By | December 3, 2017

Papa në Gjenova: Jezusi është avokati ynë, t’ia besojmë çështjet më të rëndësishme!

By | May 27, 2017

Pelegrinë të shumtë në Bethlehem për të festuar lindjen e Krishtit

By | December 25, 2016

E dua Jezusin, e dua Muhamedin, e dua Paqen – Nga Gazmend Aga

By | December 24, 2016

Një tjetër tekst i vjetër flet për lidhjen e Jezusit me Maria Magdalenën

By | January 22, 2016

KOKA IME VËRSHOI DREJT QIELLIT – Cikël poetik nga JAMES TATE – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | July 18, 2015