VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ABAS FEJZULLAHI

KURBETÇARËT NË ZVICËR SHPALLIN AKSIONIN PËR TË NDIHMUAR BOTIMIN E LIBRIT ME 1300 FAQE ME FOTO E DËSHMI: ATA U VRANË- LANË PAS VETI HISTORINË- NGA MASAKRA E GJAKOVËES DHE BURGU I DUBRAVËS.

By | August 27, 2019
  • 1
  • 2
RSS
Follow by Email
Twitter
LinkedIn
LinkedIn
Share
Send this to a friend