VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ujë

Këndi i humorit: Gjatë rrëzimit të një avioni në shkretëtirë, shpëtojnë një italian dhe një shqiptar

By | November 21, 2019

Rritet çmimi i ujit në disa qytete të Shqipërisë

By | November 8, 2019

Atalanta Pasko: Tirana ka 20 orë pa ujë! Turp për gazetarinë tonë që nuk arrin të vlerësojë se çfarë do të thotë të rrijë kryeqyteti 20 ora pa ujë!

By | September 20, 2019

A duhet notuar pasi keni ngrënë?

By | July 13, 2019

Pse ilaçet duhet t’i shoqërojmë përherë me ujë

By | August 19, 2018

Terapia e limonit të ngrirë për shëndet të shkëlqyer

By | July 22, 2018

Metoda me ujë të ftohtë për të kuptuar a jeni të shëndetshëm

By | May 23, 2018

Këndi i humorit: Një ditë Nastradini dhe e shoqja i mblodhën rrobat e palara të shtëpisë

By | May 5, 2018

Video – Rama kalon pranë çadrës dhe përshëndet, protestuesit e qëlllojnë…

By | March 5, 2017

GRUA E PLOTË, MOLLË E MISHIT, HËNË E NGROHTË – Poezi nga PABLO NERUDA – Përktheu EMIL ASDURIAN

By | August 8, 2015