VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Greqia

Greqia bllokon udhëtarët britanikë, amerikanë dhe italianë të vizitojnë vendin në qershor

By | May 31, 2020

Kur ta mbyllin gojën në shtëpinë tënde – Nga SHABAN MURATI

By | October 27, 2019

Indiferentizmi institucional ndaj vrasjes së emigrantëve shqiptarë në Greqi – Nga Isuf B.Bajrami

By | August 24, 2019

Burgjet e Greqise si thertore per shqiptaret! Nga Sali Berisha

By | July 29, 2019

Greqia përfshihet nga një valë e të ftohtit polar

By | February 25, 2019

Manolis Glezios: Dy popujt tanë duhet të gjejnë gjuhën për të bashkëjetuar!

By | June 11, 2018

Me ndryshimet në ligjin grek, ja lehtësirat për emigrantët shqiptarë

By | May 1, 2018

Mbahet raundi i parë i bisedimeve Shqipëri-Greqi për kufizimin e zonave detare

By | May 1, 2018

Fondi evropian miratoi 6.7 miliardë euro për Greqinë

By | March 28, 2018

Marrëveshja me Greqinë/ Beqir Meta: Nuk është reciproke – Duka: Jo disa vendvarrime…

By | January 27, 2018

Greqia gati të heqë Ligjin e Luftës me Shqipërinë Kotzias:Të hiqet ligji i luftës me Shqipërinë, zgjidhje çështjeve

By | December 20, 2017

Pas 65 vitesh një President i Turqisë viziton Greqinë

By | November 23, 2017

Shqipëria rifiton detin: Vija detare në Himarë do të jetë 12 milje. Rifitohen 200 km katrorë??

By | November 11, 2017

Poeti i njohur Agim Doçi: Ne nuk jemi dele, ne nuk jemi popull i kategorisë të tretë!

By | November 4, 2017

I dashur Niko Dhales, nuk jam e sigurte, nese ndiehesh me shume grek a shqiptar Nga Alda Butka Aliçka

By | September 9, 2017

Stoltenberg – Maqedonisë: Nëse Greqia ta pranon emrin, eja në NATO

By | June 13, 2017

Daçiçi: Serbia ua di për nder pesë vendeve të BE-së që nuk e kanë njohur Kosovën

By | June 10, 2017

Falja e detit Greqisë, Myslym Pasha: Pushimi i hetimeve tradhti, firmëtarët janë fajtorë

By | March 24, 2017

Kreshnik Spahiu: Si rrëzuan Berishën më 1997, qeverinë e Edi Ramës do ta rrëzojë Greqia dhe SHBA

By | February 14, 2017

“Fotot me shqiponjën shqiptare” acarojnë fqinjin jugor, Greqia mbledh Kuvendin në seancë të jashtëzakonshme

By | January 26, 2017

Në kohën e Teodoro Pangallos: Kur Greqia e quante Shqipërinë “motra e vogël” dhe mbyllte “klubet e voriepirotëve”

By | January 2, 2017

Greqisë i livrohet kredi prej 2.8 miliardë eurosh

By | October 25, 2016

Ekonomia greke në udhëkryq

By | October 17, 2016

Idrizi kritikon Metën: Gjuha e tij në Greqi ishte e pamjaftueshme

By | October 12, 2016