VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: mize

KRYEZOTI DHE TURMA – Poezi nga BASRI ÇAPRIQI (15 janar 1960 – 14 janar 2018)

By | January 15, 2019

Këndi i humorit: Duke ecur një elefant kalon shinat e trenit, kur vjen treni dhe e përplas

By | January 7, 2019

Këndi i humorit: Duke parë film në kinema një anglez, një shqiptar dhe një kinez

By | January 5, 2019