VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: SERBI

Zëri i Amerikës: Policë kinezë patrullojnë rrugët e Serbisë

By | September 24, 2019

Erdogan vizitë në Serbi, çel punimet për projektin 3 miliard euro

By | August 16, 2019

Reciprociteti Kosovë – Serbi për vizitat e zyrtarëve të lartë

By | July 27, 2019

Serbi, Protestuesit anti-qeveritarë rrethojnë televizionin shtetëror

By | March 10, 2019

Mjeku dhe antropologu i njohur serb Miroljub Petroviç puth flamurin shqiptar e thotë: “Jam krenar që jam shqiptar!”

By | February 4, 2019

Rama dhe ideja e rrezikshme e partneritetit strategjik me Serbinë – Nga SHABAN MURATI

By | January 10, 2019

Me mijra në javën e pestë të protestave kundër Vuçiçit në Serbi

By | January 7, 2019

Serbi: protesta kundër politikave të Presidentit Aleksandër Vuçiç

By | December 9, 2018

Hopp Schwiiz! Fitore Zvicrës ! Të gjithë shqiptarët mbarë i urojnë Zvicrës fitore në ndeshjen Zvicër – Serbi

By | June 22, 2018

UEFA: Buduçnost-Partizan, ndeshje e rrezikut të lartë

By | July 8, 2017

SHBA: Një i kërkuar për masakrën e Srebrenicës ekstradohet në Serbi

By | May 24, 2017

Daut Haradinaj: Nuk po kërkoj unë spastrim etnik, por Beogradi

By | April 11, 2017

Jonuz Musliu i ka ftuar shqiptarët që t’i bojkotojnë zgjedhjet e Serbisë

By | March 31, 2017

Sheshel: Me Rusinë mund ta kthejmë Kosovën, Malin e Zi e Republikën Serbe

By | March 26, 2017

2016 – Bien eksportet e Shqipërisë me Kosovën, rriten ato me Serbinë

By | December 26, 2016

Trupa ruse, bjelloruse dhe serbe bëjnë stërvitje të përbashkët

By | November 3, 2016

Serbia dhe Shqipëria pritet të flasin për Trepçën e autostradën nëpër Kosovë

By | October 10, 2016

Ambasadori rus në Serbi po qëndron në veri të Kosovës

By | July 23, 2016

Johannes Hahn: BE 96 milionë Euro për 3 projekte hekurudhore në Serbi, Shqipëri dhe Kosovë

By | July 4, 2016

Serbi qëllon me armë drejt lokalit, vret 5 persona, plagos 22. Mes viktimave edhe gruaja e tij

By | July 2, 2016

Sovranitet i leshit: Po të mos ishte SHBA do ishim Greqi ose Serbi sot Nga Nebil Çika

By | May 12, 2016

Mirko Tepavac: Në pozitë më fatkeqe ka qenë populli shqiptar në Kosovë se sa ai serb

By | March 27, 2016

“Kosova ka të drejtën e vetëvendosjes” – Deklarata e Putin, shkakton tërmet në Serbi /VIDEO

By | January 11, 2016

Intervista – Doris Pack: Kosova është Shqipëri dhe nuk mund të jetë kurrë Serbi

By | December 27, 2015