VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: anglez

Këndi i humorit: Duke parë film në kinema një anglez, një shqiptar dhe një kinez

By | January 5, 2019

Flet anglezi që ndihmoi shqiptarët e Kosovës: Ata sot janë ndarë nga interesat për pushtet

By | February 17, 2018

Këndi i humorit: Tri motra binjake, para se te martoheshin, u zotuan

By | January 25, 2017