VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kinema

Këndi i humorit: Duke parë film në kinema një anglez, një shqiptar dhe një kinez

By | January 5, 2019

Më 19 dhjetor 1996 u nda nga jeta Marcello Mastroianni, aktor i shquar i kinematografisë italiane dhe botërore

By | December 19, 2018

Këndi i humorit: Një xhuxh i thotë një gungaçi

By | November 25, 2017

Këndi i humorit: Një burrë me një majmun kaliqafë po shetiste rrugës kur një polic e pa dhe i tha

By | September 17, 2017

HOROSKOPI E SHTUNË 17 QERSHOR 2017

By | June 17, 2017