VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kinez

Pompeo në Bratisllavë: Evropa të rezistojë ndaj ndikimit rus dhe kinez

By | February 12, 2019

Këndi i humorit: Duke parë film në kinema një anglez, një shqiptar dhe një kinez

By | January 5, 2019

Këndi i humorit: Një burrë mendonte se gruaja e tij po ia dridhte

By | April 6, 2018

Këndi i humorit: Tre shokë: një italian, një shqiptar dhe një kinez bëjnë një garë rezistence

By | July 20, 2017

Kina feston Vitin e Gjelit

By | January 29, 2017