VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ati i Shenjtë

Papa Françesku mesazh për shqiptarët: Lutem për shpirtrat e të humburve

By | November 27, 2019

Papa Françesku, mesazh në Ditën e Nënës

By | May 12, 2019

Papa Françesku arrin në Maqedoninë e Veriut, Shkupi nën masa të rrepta sigurie

By | May 7, 2019

Papa, thirrje për ngushtimin e hendekut mes të pasurve të të varfërve

By | May 5, 2019

Papa Françesku i shtrirë në altar (fotot)

By | April 20, 2019

Ditën e Krishtlindjes, Papa Françesku uron për vëllazëri mes njerëzve dhe vendeve

By | December 25, 2018

Evropa në dimër demografik, Papa: Mos lejoni t’u ikin të rinjtë!

By | September 17, 2018

Papa Françesku: “Nuk mund të besosh në Zot e të jesh mafioz”

By | September 15, 2018

Kryeministri Haradinaj takon Papa Françeskun

By | May 23, 2018

NË KOPSHTET E VATIKANIT, ÇASTE PRANË PAPËS SË NDERIT… – Nga Visar Zhiti

By | April 15, 2018

Papa Françesku: Pashkët janë festa më e rëndësishme e fesë. Pagëzon një shqiptar

By | March 31, 2018

Audienca e Papës me Erdoganin mbi Jeruzalemin, të drejtat e njeriut dhe emigrantët

By | February 5, 2018

Murgesha 89-vjeçare, dëshmitare e vuajtjeve gjatë regjimit komunist

By | April 1, 2017

Papa Françesku: Hitleri “u votua nga populli dhe pastaj ai e shkatërroi popullin”

By | January 22, 2017

Papa Françesku homazhe 38 martirëve shqiptarë: Shembulli i tyre na ndihmon…

By | November 6, 2016

Papa – të rinjve: nuk kemi lindur për të vegjetuar, por për ta ndryshuar botën

By | July 31, 2016

Papa në Aushvic në heshtje prek dhimbjen e botës: “O Zot, na fal për kaq mizori”

By | July 29, 2016

Papa Françesku i puth duart meshtarit shqiptar don Ernest Simoni (Troshani)

By | April 21, 2016

Presidenti Nishani përshëndet autorizimin e Papa Françeskut për shenjtërimin e Nënë Terezës

By | December 18, 2015

Ja biseda me Papa Franceskun në Tiranë një vit më parë

By | September 22, 2015

Papa reformon procesin e anulimit të martesës –

By | September 8, 2015

PAPA NË SARAJEVË – PUNONI PËR PAQE DHE PAJTIM

By | June 6, 2015