VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Françesku

Papa Françesku: Pashkët janë festa më e rëndësishme e fesë. Pagëzon një shqiptar

By | March 31, 2018

Audienca e Papës me Erdoganin mbi Jeruzalemin, të drejtat e njeriut dhe emigrantët

By | February 5, 2018

Papa në Koloseum për Udhën e Kryqit, sonte në orën 21.15

By | April 14, 2017

Papa Françesku: një konçistor jashtë skemave, duke filluar nga don Ernest Troshani

By | November 19, 2016

Papa në Blonia: Jeta është e plotë kur jetohet duke u nisur nga mëshira

By | July 28, 2016

Papa në Madison Square Garden: Zoti jeton në qytete, ecën me ne udhëve të jetës së përditshme

By | September 26, 2015