VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: serb

Nese viteve të 90-ta njerëzit kan ikur nga vatrat e luftës, tash po ikin nga pa shpresa… – Nga Skënder MULLIQI

By | August 21, 2019

Mjeku dhe antropologu i njohur serb Miroljub Petroviç puth flamurin shqiptar e thotë: “Jam krenar që jam shqiptar!”

By | February 4, 2019

“Provokacija” si maskë e paternalizmit të Tiranës ndaj Prishtinës – Nga Dr. Enver Bytyçi

By | July 10, 2016

Vdes Marte Tunaj, e vetmja shqiptare e Kosovës ë dëshmoi përdhunimin nga serbët

By | May 17, 2016

Tenisti serb me famë botërore Novak Gjokoviç nuk e nënshkruan peticionin #NoKosovoUnesco!

By | October 31, 2015