VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Maqedonia e Veriut

Bashkimi Euroazian fton Shqipërinë dhe MV: Më shumë benefite se në BE

By | October 30, 2019

Çfarë po fshihet? Maqedonia e Veriut i vetmi vend në Evropë pa regjistrim të popullsisë

By | October 28, 2019

Zgjedhjet e parakohshme në Maqedoninë e Veriut mbahen më 12 prill

By | October 21, 2019

Kushtet e Bullgarisë për integrimin evropian të Maqedonisë së Veriut

By | October 1, 2019

Zëri i Amerikës: Sekretari i Shtetit Pompeo do të vizitojë Malin e Zi dhe Maqedoninë e Veriut

By | September 27, 2019

CDU/CSU kërkesë për çeljen e negociatave për Maqedoninë e Veriut (Dokumenti)

By | September 25, 2019

Maqedonia e Veriut dhe Serbia me menaxhim të integruar të kufirit

By | August 26, 2019

Prishtina dhe Shkupi bien dakord për heqjen e barrierave doganore

By | August 20, 2019

“Nesër fakte të reja”, shtohet paniku në politikën maqedonase

By | August 12, 2019

“Luftëtarët kibernetikë” të SHBA-së edhe në Maqedoninë e Veriut

By | May 21, 2019

Papa Françesku arrin në Maqedoninë e Veriut, Shkupi nën masa të rrepta sigurie

By | May 7, 2019

Beteja për kreun e Bashkësisë Fetare Islame në Maqedoninë e Veriut

By | April 24, 2019

Kryeministri i Greqisë sot vizitë historike në Shkup, zbret në aeroport i shoqëruar nga 10 ministrat

By | April 2, 2019

Nesër fillojnë kualifikimet për “EURO 2020”

By | March 20, 2019

Deputeti Romeo Gurakuqi: Objektivat e perspektivës europianiste të shqiptarëve në Maqedoninë e Veriut

By | February 14, 2019

Greqia ratifikon protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO

By | February 9, 2019

Parlamenti Grek ratifikon marrëveshjen me Shkupin

By | January 25, 2019

Mijëra protestojnë në Athinë kundër marrëveshjes me Maqedoninë

By | January 20, 2019

Miratohen ndryshimet kushtetuese në Maqedoni

By | January 11, 2019

Zaev u përgjigjet zyrtarëve bullgarë: Jam maqedon, flas maqedonisht

By | December 11, 2018

FOREIGN AFFAIRS: Problemi me “Maqedoninë e Veriut”- Emri i ri, të njëjtat deluzione të vjetra – Nga Ioannis Kotoulas

By | October 18, 2018

THIRRJE PERSONALE – Nga ASLLAN BUSHATI

By | September 27, 2018

Shkup, qeveria miraton marrëveshjen për “Maqedoninë e Veriut”

By | June 18, 2018

Përleshje në Shkup gjatë protestave kundër emrit të ri të Maqedonisë

By | June 18, 2018