VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: futboll

BBC: Rritja e futbollit të Kosovës falë të shkëlqyerit Fadil Vokrri

By | September 9, 2019

Hidhet shorti për “EURO 2020”: Kombëtarja e Shqipërisë në grupin H me Turqinë, Francën, Islandën, Moldavinë dhe Andorën

By | December 2, 2018

Hopp Schwiiz! Fitore Zvicrës ! Të gjithë shqiptarët mbarë i urojnë Zvicrës fitore në ndeshjen Zvicër – Serbi

By | June 22, 2018

Dita kur lufta ia la vendin futbollit

By | December 25, 2016

Ja lista e lojtarëve të miqësores Kosovë-Ishujt Faroe

By | May 29, 2016

SHBA TEPËR E FORTË PËR KINËN – ARRIN PRAPË NË GJYSMËFINALE

By | June 27, 2015