VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Nenad Çanak

“Pranojeni, Kosova nuk është Serbi”! Habit deputeti serb

By | June 23, 2019

Nenad Canak: “Milorad Dodik, Tradhtar i Bosnjës dhe Eksponenti i Putinit”

By | January 9, 2019

Serbia anulon ftesat për deputetët e Kosovës

By | May 9, 2018

Truprojat e Sheshelit sulmojnë politikanin që përkrah pavarësinë e Kosovës

By | April 18, 2018

Intervista – Joseph: Vrasja e Ivanoviqit hap “mundësi për marrëveshje” midis Kosovës e Serbisë

By | January 24, 2018

Harta e Dodikut për ndarjen e Kosovës dhe Bosnje-Hercegovinës

By | November 21, 2017

Çanak: Kosova s’është e Serbisë, këtë do ta dëshmoj edhe me ndryshime kushtetuese

By | March 30, 2017