VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Xherdan Shaqiri

Shaqiri rikthehet me gol në triumfin e Liverpoolin në derbin e Merseyside

By | December 4, 2019

Klopp e lartëson paraqitjen e Shaqirit: Ndodhi si në përrallë

By | May 5, 2019

Goal: Shaqiri, më vendimtar në krahun e djathtë se lojtarë të tjerë në Liverpool

By | March 8, 2019

Sfida në Beograd, përjashtimi i Shaqirit ‘revolton’ Gjermaninë

By | November 6, 2018

Liverpool-i nuk e merr Shaqirin në Beograd

By | November 5, 2018

Më 6 nëntor Shaqiri në Beograd me Liverpulin

By | October 27, 2018

Klopp elozhe Shaqirit: E shijova, u përfshi në gjithçka

By | October 25, 2018

“Koha e tij do vijë, të jeni të sigurt!” Klopp, elozhe Shaqirit

By | September 22, 2018

Shaqiri në Beograd më 6 nëntor: Shkoj për të luajtur futboll, s’kam frikë nga askush!

By | September 12, 2018

Stephane Henchoz: “Lojtarët shqiptarë, janë problemi i skuadrës përfaqësueses së Zvicrës”

By | September 3, 2018

Festoi golin me shqiponjë, Mustafi rrezikon të dënohet

By | September 2, 2018

Klop komenton përformancën e parë të Shaqirit: I kemi dhënë liri, na ka dhënë dinamikë

By | July 29, 2018

Sulmuesi shqiptar Shaqiri nënshkruan marrëveshje afatgjatë me Liverpool

By | July 14, 2018

Liverpool dëshiron Shaqirin

By | July 11, 2018

Pse është e ndaluar të festohet me simbolin e shqiponjës?

By | July 7, 2018

“Hajde Zvicër”, gazeta zvicerane del me titull shqip para ndeshjes me Suedinë

By | July 3, 2018

(Video) Politikani zviceran Christoph Blocher bën shqiponjën dhe flet për Xhakën e Shaqirin: Nuk vranë askënd

By | July 1, 2018

RUSIA DHE SERBIA HUMBËN LUFTËN KUNDËR KATËR FUTBOLLISTËVE SHQIPTARË – Nga Frank Shkreli

By | June 26, 2018

Alex Frei, Rekordmeni i Zvicrës: Jam krenar për Xhakën dhe Shaqirin

By | June 26, 2018

FIFA gjobiti futbollistët shqiptarë të Zvicrës dhe kapitenin Lichsteiner

By | June 25, 2018

Presidenti i lojtarëve profesionistë në Zvicër: Procedurë qesharake nga FIFA, festuan me të drejtë

By | June 25, 2018

Pas lojës Zvicër-Serbi, Haradinaj hesht, Vuçiç shpërthen – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | June 25, 2018