VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: darkë

Haradinaj zbulon detaje nga darka në shtëpinë e Thaçit

By | January 20, 2020

Si të ruani peshën aktuale pavarësisht festave

By | December 27, 2019

Këndi i humorit: Një polic dhe gruaja e tij pas më shumë se dhjetë muajsh martese, nuk arrijnë të kenë fëmijë

By | August 9, 2019

Presidenti i Shqipërisë merr pjesë në samitin në Sarajevë

By | July 8, 2019

Këndi i humorit: Burri dhe gruaja do të dalin për darkë

By | April 28, 2019

Këndi i humorit: Një burrë kthehet në 8 të mëngjesit në shtëpi

By | March 8, 2019

Këndi i humorit: Gjini i shqetësuar shkon tek mjeku dhe i tregon për gruan

By | November 14, 2018

Para apo pas dreke – Kur duhet t’i hani frutat

By | July 9, 2018

Këndi i humorit: Një burrë kapadai u martua me një zonjë të bukur dhe, pas martesës, ai vendosi rregullat e mëposhtme

By | May 23, 2018

HOROSKOPI E ENJTE 8 SHKURT 2018

By | February 7, 2018

Këndi i humorit: Një djalë gjatë darkës e pyeti të atin: “Baba, a janë tartabiqet për t’u ngrënë?”

By | October 22, 2017

Këndi i humorit: Avokati e pyet klientin: Pse po të divorcon gruaja?

By | October 4, 2017

HOROSKOPI 5 PRILL 2017

By | April 5, 2017

Presidenti Erdogan darkë në nder të presidentit Thaçi

By | December 30, 2016