VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Jared Kushner

SHBA shpalos një pjesë të planit për zgjidhjen e konfliktit izraelito-palestinez

By | May 20, 2019

Kushner: Hetimet për përfshirjen ruse në zgjedhje dëmtuan demokracinë në SHBA

By | April 23, 2019

Kosnett: Qëndrimi amerikan ndaj Kosovës nuk ka ndryshuar

By | August 17, 2018

Ndarja e Kosovës është një zgjidhje e rrezikshme – Nga David Phillips*

By | August 9, 2018

Përgatitje për ambasadën e re amerikane në Jeruzalem

By | May 13, 2018

Burimet: Kushner humbet të drejtën të njihet me informacionet tepër sekrete

By | February 28, 2018

Bannon dorëhiqet nga rrjeti konservator i lajmeve Breitbart

By | January 10, 2018

Kushner: Trump ende nuk ka vendosur për njohjen e Jerusalemit

By | December 4, 2017

Nga Madonna tek George Soros, të gjithë VIP-at e nxjerrë zbuluar prej ‘Paradise Papers’

By | November 6, 2017

Gjashtë anëtarë të administratës Trump kanë përdorur emailin privat

By | September 26, 2017

Jared Kushner ka përdorur emailin privat

By | September 25, 2017

Dhëndri i Presidentit Trump mohon të ketë bashkëpunuar me qeveritë e huaja

By | July 24, 2017

Djali i Trumpit ka pasur kontakte me rusët

By | July 10, 2017

Trumpi dërgon dy këshilltarë për bisedime në Jerusalem dhe Ramallah

By | June 19, 2017

Prokurori i Posaçëm po heton Presidentin Trump dhe dhëndërin e tij Kushner

By | June 16, 2017

Demokratët në SHBA duan të dëgjojnë dëshmi nga Kushneri

By | May 29, 2017

“Dhëndri i Trumpit ka pasur tri kontakte të mëparshme me ambasadorin rus në SHBA”

By | May 28, 2017

Kushner, dhëndëri i Presidentit Trump pjesë e hetimeve të FBI-së për lidhjet me Rusinë

By | May 26, 2017

Trumpi niset për në Azi dhe Evropë – në Twitter sqaron qëllimin e turneut

By | May 20, 2017

Dhëndri i presidentit dhe projektet fitimprurëse të familjes Kushner

By | May 8, 2017

Pasuritë e Ivanka Trumpit dhe burrit të saj vlerësohen në 740 milionë dollarë

By | April 2, 2017

Kushner do të dëshmojë në Senat mbi takimet me zyrtarë rusë

By | March 27, 2017

Dhëndëri i presidentit Trump ishte takuar me ambasadorin rus

By | March 3, 2017

Mogherini paralajmëron Trumpin: Jo ndërhyrje në punët e BE-së

By | February 11, 2017