VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Avokati i Popullit

Vettingu, skandali me listat e Avokatit të Popullit Nga Fabian Zhilla

By | March 7, 2017

Organet e Vettingut, publikohet lista emërore e kandidatëve

By | February 10, 2017

Reforma në Drejtësi, mbërrijnë ekspertët ndërkombëtarë

By | February 8, 2017

Tiranë: Gjendje e rëndë në burgje, dhunë dhe mbipopullim

By | October 5, 2016

TALLJET ME VIKTIMAT E KOMUNIZMIT NUK KANË TË NDALUR – Nga Frank Shkreli

By | June 23, 2016

Avokti i Popullit hap hetime për ngjarjet e 28 nëntorit tek selia e VV-së

By | December 4, 2015

Lëndohet nga policia avokati i VV’së, Sami Kurteshi (Video)

By | November 28, 2015

Avokati i Popullit kërkon autopsi të re për Beg Rizajn e Arben Rexhajn

By | November 22, 2015

Kriminalizimi i shpifjes, Avokati i Popullit letër Xhafajt: Hiqeni këtë nen

By | November 12, 2015

Avokati i Popullit: Hetim policisë për dhunën ndaj studentëve që qëlluan me vezë

By | November 2, 2015

Igli Totozani: Nuk jemi më mirë se dy vjet më parë, 4 ministra s’duan t’ia dinë për mua

By | September 29, 2015