VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kryeministria

Live/Protestuesit e opozitës marshim drejt Parlamentit me një “lumë” dritash celularësh! (video)

By | June 8, 2019

Studentët e zhvendosin protestën te ambasada e SHBA: Na mbështesni!

By | January 8, 2019

Albumi i Piktorit – Avni Delvina: Valixhet

By | December 26, 2018

Tensione mes studentëve dhe policisë tek Kryeministria (Video)

By | December 14, 2018

Më 18 korrik, Thaçi në Bruksel do të shoqërohet nga Haradinaj e Veseli

By | July 13, 2018

Minatorët veto për “Statusin e minatorit”: Nuk tërhiqemi, bëjmë protestë pa afat

By | June 13, 2018

Fillon protesta te Kryeministria: Turp, jo plehrat në Shqipëri

By | October 1, 2016