VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: NISMA

Nisma dhe AKR-ja nënshkruajnë marrëveshje për koalicion parazgjedhor

By | August 23, 2019

HOROSKOPI E MËRKURË 7 SHKURT 2018

By | February 6, 2018

Ndërron jetë ish-ushtari i UÇK-së që u dënua nga Tribunali i Hagës

By | January 31, 2018

Gazi lotsjellës i çon në gjykim 15 deputetë e ministra

By | December 21, 2017

Gjykata shpall të pafajshëm Fatmir Limajn

By | November 24, 2017

HOROSKOPI E HËNË 16 TETOR 2017

By | October 16, 2017

Milaim Zeka thotë se Lista Srpska kërkon që Qeveria të votohet të hënën

By | September 7, 2017

Nisma largohet nga PAN-i, në Kuvend do ta ketë grupin e vet parlamentar

By | June 20, 2017

LIVE – Po mbahet seanca e mocionit të opozitës për rrëzimin e Qeverisë Mustafa (video)

By | May 10, 2017

Kuvendi voton sot mocionin e opozitës për rrëzimin e qeverisë

By | May 10, 2017

Koalicioni synon demarkacionin, opozita mocionin për rrëzimin e Qeverisë

By | April 9, 2017

Ethet e zgjedhjeve kanë nisë:Sipas sondazheve të Rrokum TV: VV e para, pastaj PDK, AAK-Nisma, LDK në bisht

By | March 23, 2017

Zafir Berisha shpërthen në lot kur Edi Rama ia përmend “dokrrat e hinit” analistit Krenar Gashi

By | October 31, 2016

Deputeti i NISMA-s: Do të flasim me emra se nga kush po përndiqet Fatmir Limaj

By | October 30, 2016

Opozita në Kosovë – Mission Possible – Nga Skënder Buçpapaj

By | September 11, 2016

Zeqir Halili: Demarkacioni e ndan Rugovën në dy pjesë

By | May 14, 2016

Sot ditë proteste në Prishtinë

By | May 14, 2016

Vetëvendosje: Jemi për opozitë të bashkuar, nuk pranojmë të flirtohet me pushtetin

By | April 17, 2016

Pse dështoi opozita ??? – Nga Faton MEHMETI

By | April 12, 2016

Intervista – Limaj: Opozita ka dallime rreth listës së përbashkët

By | April 11, 2016

Opozita shqyrton largimin nga Kuvendi i Kosovës

By | March 8, 2016

Opozita në Kosovë paralajmëron protesta ‘ditë e natë’

By | February 23, 2016

VV nuk shkon, AAK shkon tek Presidentja

By | February 6, 2016