VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Arben Ahmetaj

Blendi Çuçi, ngjitur ndërsa Arben Ahmetaj çmallet me Vangjush Dakon në Asamblenë e Partisë Socialiste

By | July 28, 2019

Ahmetaj komenton taksën për mallrat serbe: Jo e shëndetshme

By | November 22, 2018

Ikja në paketë të plotë e qeverisë që rrënoi institucionet e shtetit dhe prishi ekuilibrat krahinore – Nga ROMEO GURAKUQI

By | April 7, 2018

Rama pret në fshehtësi biznesmenët kuksianë: Jo heqje të tarifës, por reduktim

By | April 6, 2018

Ahmetaj – ambasadorëve: Në 4 vjet s’keni sjellë asnjë investitor

By | November 19, 2017

Dalja e parë pas aksidentit…ja si duket ish-ministri Arben Ahmetaj (Fotot)

By | August 17, 2017

Kumanovë: Ish-ministri Ahmetaj flet nga spitali: Pse ndodhi aksidenti

By | July 17, 2017

Ministri Ahmetaj dhe dashnorja e tij, drejtoresha Zhanina Dapi: ai e quan “Nicole Kidman”, ajo e quan “Tom Cruise” Nga Kastriot Myftaraj

By | August 16, 2016

Dyshohet se kërkohet nga FBI, punon këshilltar i Ministrit Arben Ahmetaj

By | March 15, 2016

Thellohet skandali i çarterave, Arben Ahmetaj nuk mbron dot udhëtimet e tij, ia lë fajin Saliut

By | February 21, 2016

Rama shkarkon ministrin e Financave Cani

By | February 16, 2016

Berisha: ja kush është ministri maniak në qeverinë e Ramës (teksti i plotë)

By | November 20, 2015

Ekonomia dhe Financat – dështimi total i Qeverisë Rama, ja raportet ndërkombëtare

By | November 9, 2015