VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kriminelë

“Janë kërcënim i vërtetë, kriminelët vazhdojnë dhe nga burgjet drejtojnë bandat”, thirrja e ambasadorit britanik

By | November 15, 2019

Qejflinj krimesh, ka nisur procesi i katarsisit – Nga SPARTAK NGJELA

By | March 13, 2018

Këndi i humorit: Në një autobus mbushur plotë me politikanë

By | March 11, 2018

Kurti: Thaçi s’dëshiron ta heqë Specialen, por emrin e tij nga kjo Gjykatë

By | February 1, 2018

BANDITËT E PAN DHE BISNESMENËT E LAA, S’KANË PARIME – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | August 14, 2017

Emrat – Ja 118 shqiptarët që u ndalohej hyrja “gjallë a vdekur” në Shqipëri më 1991 – Nga Kastriot Dervishi*

By | July 6, 2017

Vrasja e Alepit-vrasje e humanizmit gjithënjerëzor! – Nga Prof.Dr.Mehdi Hyseni

By | December 17, 2016

KISHA KATOLIKE: SHTETI SHQIPTAR TË KËRKOJË NDJESË Martirë… dhe “kriminelë”? 38 dëshmorët e kishës ende fajtorë me vendim gjykate

By | November 5, 2016

Nga Daniel Fuchs Tash Kosovarët janë të mirët ! Çka ndodhi me “kriminelët” Kosovarë të asaj kohe ?

By | March 22, 2016

Ambasadat – gropa jonë?! – Nga ARBANA XHARRA

By | March 12, 2016

Mustafa: Vetëvendosje janë fashistë, kriminelë dhe kmerë të kuq me yll në ballë

By | August 26, 2015