VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Opozita

Opozita dhe Qeveria, Davidi dhe Goliathi – Nga Skënder Buçpapaj

By | March 13, 2016

Kosova është stërlodhur nga Thaçi, nga kukullat, skrrajat dhe banditët e tij – Përgjegjësitë dhe sfidat e mëdha të opozitës Nga Xhafer SHATRI

By | March 7, 2016

Opozita e çon Thaçin në Gjykatën Kushtetuese

By | March 4, 2016

Cilat jane fjalimet qe Opozita do te mbaje te enjten ne Parlament? Nga Romeo Gurakuqi

By | March 2, 2016

Ambasadori Delawie: Jam i shqetësuar që opozita pengoi një proces demokratik në Kuvend (Video)

By | February 26, 2016

Mustafa në Bruksel, opozita: Isa hëngri fjalët e veta dhe u tall keq nga Vuçiç

By | January 27, 2016

POZITË DHE OPOZITË DUHET TA GJEJNË RRUGËN E DIALOGUT Nga Harry Bajraktari*

By | October 16, 2015

BE quan Europë vetëm BE – Opozita nuk është rrezik për Kosovën – Status quo-ja e imponuar nga BE po! Nga Elida Buçpapaj

By | October 15, 2015

Milaim Zeka: Opozita – mire po i mbane ne goje filikaqat !

By | October 9, 2015

Editorial – MËNYRA E KUNDËRSHTIMIT TË SPECIALES E KOMPROMETON EDHE OPOZITËN

By | August 2, 2015

Opozita në Kosovë: Votimi për Gjykatën, proces i pakthyeshëm

By | June 30, 2015

NEW YORK TIMES: OPOZITA KËRKON NJË QEVERI TRANZICIONI PA NDIKIMIN E GRUEVSKIT NGA JOANNA BERENDT

By | June 24, 2015