VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: negociatat

Si arriti BE ta ballkanizojë Ballkanin – Nga Katerina Kolozova

By | November 24, 2019

Macron: BE të reformohet para se të hapë negociatat me Tiranën dhe Shkupin

By | November 7, 2019

“Nesër do na thonë se ka UFO në Kukës”, ironia e Palokës: Ja pse e publikuan tani celulën terroriste iraniane

By | October 23, 2019

Cakaj: Pse Zaev mban përgjegjësi për vendin e tij, ndërsa unë dhe Rama nuk mbajmë përgjegjësi për Shqipërinë

By | October 19, 2019

Macron: Si t’u them francezëve se do hapim negociatat me Shqipërinë, kur çdo ditë vijnë azilkërkues

By | October 18, 2019

Zëri i Amerikës: Bisedimet me BE, Franca kërkon shtyrjen për Tiranën e Shkupin

By | October 10, 2019

Intervista – Phillips: Qëndrimi amerikan të mbështetet tek realiteti i ri në Kosovë

By | October 9, 2019

“Shqipërisë t’i hapen negociatat kur të plotësojë kushtet”- Budestagu gjerman: Përveç këtyre kushteve të zgjidhet edhe kriza politike

By | September 24, 2019

Zgjedhjet në Izrael pa fitues të qartë

By | September 18, 2019

“Kërriçi i Kryeministrit”, media greke reagon pas raportimit të Cakajt në komision

By | September 18, 2019

Kryeministri britanik Johnson përgatit terrenin për zgjedhje të reja

By | July 26, 2019

“Rama refuzoi negociatat me të dërguarin e Merkelit për shtyrjen e zgjedhjeve”- DW zbulon prapaskenat e negociatav

By | June 19, 2019

Reuters: BE do të shtyjë për në tetor vendimin për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

By | June 18, 2019

Ndahet nga jeta diplomati austriak Albert Rohan – ishte kundërshtar i çdo ideje për ndarjen e veriut të Kosovës

By | June 5, 2019

Frenkie de Jong në Barcelonë për 75 milionë euro

By | January 9, 2019

Marrëveshja e Detit dhe Kushtetuesja, Rama: Parlamenti është sovran

By | October 5, 2018

Hahn në Beograd: “Çdo marrëveshje duhet të çojë drejt paqes dhe stabilitetit në Ballkan”

By | September 1, 2018

Marrëveshja Putin-Vuçiç: Pa mbështetjen e Rusisë, Serbia nuk ndërmerr asnjë zgjidhje për Kosovën

By | August 23, 2018

Çështja e kufirit tokësor mes Shqipërisë dhe Greqisë – Nga ROMEO GURAKUQI

By | August 15, 2018

Adi MULAJ*: Thaçi, i papërshtatshëm për të përfaqësuar negociatat me Serbinë

By | August 5, 2018

Thaçi kundërshton ndarjen, i hapur për “korrigjim” të kufijve

By | August 1, 2018

Samiti në mes Trumpit dhe Putinit, kthim i Luftës së Ftohtë në Helsinki – Nga Carl Shreck

By | July 9, 2018

Veliaj njofton paktin me aktorët për Teatrin Kombëtar, ja detajet e marrëveshjes

By | June 27, 2018

Dokumenti – Ja kushtet e reja të BE-së për Shqipërinë: Dënim zyrtarëve të lartë

By | June 27, 2018