VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: negociatat

Zgjedhjet në Izrael pa fitues të qartë

By | September 18, 2019

“Kërriçi i Kryeministrit”, media greke reagon pas raportimit të Cakajt në komision

By | September 18, 2019

Kryeministri britanik Johnson përgatit terrenin për zgjedhje të reja

By | July 26, 2019

“Rama refuzoi negociatat me të dërguarin e Merkelit për shtyrjen e zgjedhjeve”- DW zbulon prapaskenat e negociatav

By | June 19, 2019

Reuters: BE do të shtyjë për në tetor vendimin për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

By | June 18, 2019

Ndahet nga jeta diplomati austriak Albert Rohan – ishte kundërshtar i çdo ideje për ndarjen e veriut të Kosovës

By | June 5, 2019

Frenkie de Jong në Barcelonë për 75 milionë euro

By | January 9, 2019

Marrëveshja e Detit dhe Kushtetuesja, Rama: Parlamenti është sovran

By | October 5, 2018

Hahn në Beograd: “Çdo marrëveshje duhet të çojë drejt paqes dhe stabilitetit në Ballkan”

By | September 1, 2018

Marrëveshja Putin-Vuçiç: Pa mbështetjen e Rusisë, Serbia nuk ndërmerr asnjë zgjidhje për Kosovën

By | August 23, 2018

Çështja e kufirit tokësor mes Shqipërisë dhe Greqisë – Nga ROMEO GURAKUQI

By | August 15, 2018

Adi MULAJ*: Thaçi, i papërshtatshëm për të përfaqësuar negociatat me Serbinë

By | August 5, 2018

Thaçi kundërshton ndarjen, i hapur për “korrigjim” të kufijve

By | August 1, 2018

Samiti në mes Trumpit dhe Putinit, kthim i Luftës së Ftohtë në Helsinki – Nga Carl Shreck

By | July 9, 2018

Veliaj njofton paktin me aktorët për Teatrin Kombëtar, ja detajet e marrëveshjes

By | June 27, 2018

Dokumenti – Ja kushtet e reja të BE-së për Shqipërinë: Dënim zyrtarëve të lartë

By | June 27, 2018

Intervista – Gazetarja franceze e pyet nëse do të japë dorëheqjen. Ja si përgjigjet Rama

By | May 29, 2018

Kancelari austriak kërkon hapjen e negociatave për Shqipërinë, ja arsyeja

By | May 28, 2018

“Negociatat nuk hapen”- Media maqedonase zbulon dokumentin e Këshillit të Ministrave të BE për Shqipërinë

By | May 26, 2018

Gunther Krichbaum: “Serbia e di se Kosovën e ka kusht për anëtarësim në BE”

By | May 20, 2018

Intervista – Michael Roth: Mbështetje e fortë e Gjermanisë për Shqipërinë dhe Maqedoninë

By | May 12, 2018

Intervista – Hand: Skandaloze sesi politikanët shqiptarë i shpëtojnë ndëshkimit

By | May 4, 2018

Mbahet raundi i parë i bisedimeve Shqipëri-Greqi për kufizimin e zonave detare

By | May 1, 2018

Intervista e plotë – Deputeti i Merkelit zbulon kushtet e Gjermanisë për negociatat: Hetimet për Tahirin u parandaluan

By | April 30, 2018