VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kontrata

BIRN: Qeveria kontraktoi miliona euro shpenzime me kontrata sekrete

By | May 27, 2019

Frenkie de Jong në Barcelonë për 75 milionë euro

By | January 9, 2019

Konte ndahet nga Çelsi, gati të marrë Realin e Madridit

By | October 27, 2018

Vlahutini bën thirrje të fortë për gazetarët

By | December 12, 2017

HOROSKOPI E MËRKURË 29 NËNTOR 2017

By | November 29, 2017

HOROSKOPI E PREMTE 13 TETOR 2017

By | October 13, 2017

Andrea Pirlo në fund të vitit do t’i japë fund karrierës së tij si futbollist

By | October 8, 2017

HOROSKOPI E ENJTE 14 SHTATOR 2017

By | September 13, 2017

HOROSKOPI 24 SHKURT 2016

By | February 24, 2016

Rusia dhe Franca arrijnë marrëveshje për anijet luftarake

By | July 31, 2015

FABIO CAPELLO MBYLL KONTRATËN ME KOMBËTAREN RUSE

By | July 14, 2015