VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Johannes Hahn

Hahn: S’ka vendim për bisedimet me Tiranën dhe Shkupin

By | October 18, 2019

Pritet të zëvendësojë Johannes Hahn si Komisionere e Zgjerimit, mësoni kush është deputetja kroate

By | September 8, 2019

Ministrat e BE-së diskutojnë për marrëdhëniet Kosovë-Serbi

By | August 30, 2019

Hahn: Probleme me tokat në Shqipëri, pronarët legjitimë janë privuar

By | June 30, 2019

Hahn pret “hovin”: Edhe nëse hapen negociatat s’bëhet fjalë për anëtarësim, Kroacia priti 8 vite

By | May 29, 2019

Haradinaj përsërit: Taksa anulohet kur Serbia ta njohë Kosovën

By | December 3, 2018

Deputetët e Listës Serbe po qëndrojnë në Kuvend në pritje të komisionerit Hahn

By | December 2, 2018

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit i drejtohet Komisionerit të BE-së Johannes Hahn: Mos mbështesni korrupsionin dhe paligjshmërinë e qeverisë Rama

By | October 5, 2018

Hahn në Beograd: “Çdo marrëveshje duhet të çojë drejt paqes dhe stabilitetit në Ballkan”

By | September 1, 2018

Kosovë-Serbi, Hahn: Çdo marrëveshje t’i shërbejë stabilitetit të rajonit

By | August 27, 2018

Hahn: Nëse Kosova e Serbia pajtohen për ndryshim kufijsh, kjo nuk mund të përdoret si arsye për ndryshime kufijsh në vende tjera në rajon

By | August 26, 2018

O SHQIPTARË! PO JUA NDRYSHOJNË KUFIJTË! – Nga SHABAN MURATI

By | July 11, 2018

Ballkani perëndimor dhe rruga e integrimeve evropiane

By | July 9, 2018

Ballkani Perëndimor në BE është iluzion – Nga Christoph Hasselbach

By | May 23, 2018

Hahn: Të hapen negociatat për Shqipërinë, do arrestohen dhe peshq të mëdhenj

By | May 15, 2018

Intervista – Johannes Hahn: “2025 është një synim ambicioz për Ballkanin Perëndimor”

By | April 17, 2018

Reagon Brukseli: Ratifikimi i demarkacionit kyç për vizat, tash po ju vëzhgojmë për korrupsionin

By | March 21, 2018

Juncker dhe Hahn të dielën në Tiranë

By | February 22, 2018

Hahn: Marrëveshja midis Beogradit e Prishtinës është ende letër e zbrazët

By | February 8, 2018

“Der Spiegel”: KE do hapë negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë

By | February 6, 2018

Hahn: Normalizimi me Kosovën është parakusht për Serbinë në BE

By | November 17, 2017

Zbulohet takimi misterioz i Bashës me Hahn, 2 orë kokë më kokë

By | November 10, 2017

Hahni është i kënaqur: Shqipëria meriton hapjen e negociatave

By | November 9, 2017

Hahn: Serbia shumë shpejt do të bëhet pjesë e familjes evropiane

By | October 12, 2017