VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Komisioni Europian

Zëri i Amerikës: Bisedimet me BE, Franca kërkon shtyrjen për Tiranën e Shkupin

By | October 10, 2019

Rekomandimi i KE për Shqipërinë, Athina: Të drejtë vetëvendosje për minoritetin

By | May 30, 2019

Hahn: Komisioni rekomandon hapjen e negociatave për Shqipërinë

By | May 29, 2019

Kërkesa nga Hollanda për pezullimin e vizave, debate të forta në Shqipëri

By | April 17, 2019

Raporti i KE për Shqipërinë: Korrupsioni mbizotërues në shumë fusha, numri i zyrtarëve të lartë të dënuar ende i ulët

By | April 17, 2018

ZYRTARE – Komisioni Evropian rekomandon hapjen e negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Europian

By | April 17, 2018

Komisioni Europian: Të hapen bisedimet me Shqipërinë

By | April 17, 2018

Greqia pret me indinjatë njohjen e Çështjes “Çame” nga BE – Kotzias: Hahn i njëanshëm, të japë llogari!

By | September 29, 2016

Kosova, Gjeorgjia, Ukraina dhe Turqia marrin liberalizimin e vizave javën e ardhshme

By | May 1, 2016

Raporti i Komisionit Evropian: Qeveria Rama dështon në 5 kushtet e vendosura nga BE-ja

By | November 10, 2015

Skandali me progres raportin – Komisioni Evropian: Shqipëria ngelëse pa shpresë

By | November 9, 2015