VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Edi Paloka

“Nesër do na thonë se ka UFO në Kukës”, ironia e Palokës: Ja pse e publikuan tani celulën terroriste iraniane

By | October 23, 2019

‘Reuters’ shpall foto jave spërkatjen e Ramës me bojë

By | February 18, 2019

PD sqaron arsyet pse Edi Paloka gjuajti me bojë Edi Ramën

By | February 14, 2019

PD reagon pas deklaratës së Tahirit, e quan baxhellë dhe flet për ‘çarçafë të gjakosur’ të virgjërisë

By | November 1, 2018

VIDEO – Raporti i CIA-s, reagon PD: Vetëm vëllai i Agron Xhafës mund t’i thotë CIA-s se është e pasaktë, pse nuk bën analizat e drogës së kapur?

By | August 20, 2018

“U onjsh në b*** budalla” Zbulohet AUDIO “përgjimi” i Edi Ramës me gazetarin (video)

By | June 6, 2018

Paloka deklaratë të fortë: Protestuesit ishin gati për gjithçka, mund të kishte viktima

By | May 26, 2018

Edi Paloka tregon ‘variantin’ rrëqethës që zgjedhin shqiptarët për të kërkuar azil në Gjermani

By | May 6, 2018

Miratohet mes ovacionesh statuti i ri në PD. Basha shton një kryetar për Këshillin Kombëtar (DEBATI)

By | April 29, 2018

PD nxjerr videon: Si u rrëmbyen kuksianët në mes të natës

By | April 16, 2018

Pas deklaratës së Ramës për nënën, reagon ashpër deputeti Paloka

By | April 15, 2018

Nis punën komisioni hetimor Paloka rreth ish-ministrit të brendshëm Saimir Tahiri

By | March 19, 2018

Paloka pas takimit me Metën: Mazhoranca u pajtua me qëndrimin e Presidentit

By | March 2, 2018

Video e Tahirit kur fliste për Habilajt: Unë mbaj përgjegjësi para ligjit nëse…

By | November 25, 2017

Paloka i përgjigjet flakë për flakë Topallit: Kryetarin nuk e heq askush, as Berisha

By | September 30, 2017

PD – Selamit dhe Patozit: Pse nuk i shtyjmë zgjedhjet për kryetar

By | July 3, 2017

Hapet zyrtarisht gara për kreun e PD, kur mbyllet afati për kandidatët dhe data e zgjedhjeve

By | June 28, 2017

Padia nga Tahiri – Gjykata shpall fajtor Palokën, ja sa dënohet

By | May 24, 2017

Paloka rrëfen prapaskenat e marrëveshjes: Rama donte ta fuste në burg Metën

By | May 20, 2017

Zbulohet me kë marshon Lulzim Basha drejt sheshit – ja tri grupimet e mëdha

By | May 13, 2017

Edi Paloka: Dritëroi nuk e donte asnjë nga këta përfaqësues të së majtës

By | February 5, 2017

PD: Ja emrat e policëve të Ramës të implikuar në trafikun e drogës

By | August 9, 2016

Erla Mëhilli: Ja pse Berisha mungoi në takimin me ambasadorët

By | May 11, 2016

Braçe i thotë Berishës ‘Qen i Madh’, Berisha i thotë Braçes ‘Këlysh i Vogël’ (video)

By | April 7, 2016