VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vendet e Ballkanit

Turqia i kërkon BE-së të mos e ndajë nga Ballkani Perëndimor

By | February 5, 2020

Die Welt: Për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut mund të ketë një diskutim tjetër në dhjetor

By | October 18, 2019

Shqiptarët më të mjerët në rajon, 28% e familjeve nuk paguajnë dot ujin dhe dritat

By | July 23, 2019

Reuters: BE do të shtyjë për në tetor vendimin për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

By | June 18, 2019

Palmer: Rusisë i konvenon një situatë e paqëndrueshme në Ballkan

By | May 9, 2019

Scaparrotti: Situatë shumë e brishtë e sigurisë në Ballkan

By | March 6, 2019

Sekretari amerikan i mbrojtjes viziton për herë të parë Kosovën

By | July 12, 2018

Rama në Beograd: Integrimi, rruga që të mos jemi peng i së kaluarës

By | October 13, 2016

Zyrtari i DASH: Islami radikal nuk është pjesë e kulturës shqiptare

By | August 26, 2016

Tanja Fajon: Nëse reforma në drejtësi nuk miratohet në maj, mund të humbasin shumë vite

By | April 10, 2016

Merkel vlerëson borxhet e vendeve të Ballkanit

By | July 9, 2015

Tiranë: Merkel, mbështetje integrimit të Ballkanit në BE

By | July 8, 2015