VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: azilkërkuesit

Macron: Si t’u them francezëve se do hapim negociatat me Shqipërinë, kur çdo ditë vijnë azilkërkues

By | October 18, 2019

Bllokohet urdhri i Trumpit për azilin

By | November 20, 2018

Merkel arrin marrëveshje me 14 shtete të BE-së për azilkërkuesit

By | June 30, 2018

Shtetet amerikane hedhin në gjyq administratën e Trumpit

By | June 27, 2018

Shqipëria e para në Ballkanin Perëndimor për azil, 70% e kërkesave në Francë dhe Gjermani

By | March 21, 2018

Shtëpia e Bardhë synon të ndryshojë sistemin aktual të emigrimit drejt SHBA-së

By | December 16, 2017

Gjykata Evropiane: shtetet anëtare duhet t’i pranojnë azilkërkuesit

By | September 6, 2017

Papa iu lan këmbët refugjatëve. Entuziazëm në Qendrën e Castelnuovo di Porto, pranë Romës

By | March 24, 2016

Maurer: Kujdes, terroristët mund të fshihen pas emigrantëve

By | September 28, 2015

Mundësi punësimi për qytetarë nga Shqipëria e Kosova në Gjermani?

By | August 9, 2015

Grindje në politikën gjermane për refugjatët nga Shqipëria e Kosova

By | July 22, 2015