VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: veriu i Kosovës

Vuçiq: Objektivi kryesor i Prishtinës është ta marrë veriun

By | July 3, 2019

Ndahet nga jeta diplomati austriak Albert Rohan – ishte kundërshtar i çdo ideje për ndarjen e veriut të Kosovës

By | June 5, 2019

Merkel e Macron i kërkojnë Vuçiqit të largohet nga Veriu i Kosovës

By | May 5, 2019

Instituti serb: Shumica e qytetarëve serbë e konsiderojnë Kosovën të humbur

By | March 28, 2019

Vuçiç: Ja pse Prishtina dëshiron të dobësojë mbrojtjen e veriut të Kosovës

By | March 2, 2019

Tahiri: ​Millosheviçi pati dhënë sinjale se nëse Kosova jep veriun, nuk do të ketë luftë

By | February 20, 2019

KOSOVA NË RREZIK SI SHTET DHE KOMB NGA MAFIA POLITIKE!! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | February 4, 2019

JO VETËM LUGINA E PRESHEVËS, POR SIKUR T’I KTHEHEJ KOSOVËS TERRITORI I SAJ DERI TE MOLLA E KUQE, NUK IA VLEN TË SHKËMBEHEN ME VERIUN E KOSOVËS – Nga Binak Maxharraj

By | January 27, 2019

Vuçiqit i kërkohet të paraqesë “planin e tij për Kosovën”

By | January 11, 2019

SOT TAKIMI THAÇI-VUÇIQ: LAMTUMIRË TREPÇË DHE UJMAN?! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | November 8, 2018

LOJA ME LUGINËN E PRESHEVËS?! – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | October 23, 2018

Plani Thaçi-Vuçiç: Beogradi nuk e bën dy, ja si shfaqet tani harta e Serbisë (foto)

By | August 20, 2018

Veriun e Kosovës e mbron Isa Boletini pa kobure , Jo Hashimi! – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | August 15, 2018

Intervista, Zëri i Amerikës – Kurti: Bisedimet për territore janë më afër luftës se sa paqes

By | August 13, 2018

DEMAÇI: QOSJA T’IA FALË SERBISË TOKAT E VETA, VERIU ËSHTË I KOSOVËS

By | February 21, 2017

Serbët e Kosovës vendim për ndërprerjen e komunikimit me KFOR-in

By | December 2, 2016

AKI ka informacione për serbët e arrestuar në Mal të Zi

By | October 18, 2016