VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kryeministri Rama

Cakaj: Pse Zaev mban përgjegjësi për vendin e tij, ndërsa unë dhe Rama nuk mbajmë përgjegjësi për Shqipërinë

By | October 19, 2019

“Pashë Ramën kur pickoi me dhunë ministren”, kryeministri padit aktivisten e shoqërisë civile (video)

By | October 17, 2019

Qëndrim neveritës dhe cinik i Edi Ramës – Nga Bardhyl Mahmuti, Politolog

By | October 16, 2019

Rama bën “raprezalje” në Shkodër, 80% e drejtorëve do të ikin

By | September 20, 2019

“Partia të bëhet gati për zgjedhje”, Rama kritika deputetëve: Po vazhduam kështu, humbim pushtetin

By | September 10, 2019

“Vendi digjet, në mëshirë të fatit”, Rama shijon pushimet mes luksit në Greqi

By | August 24, 2019

Intervista – Palmer: Ne nuk po mbështesim kryeministrin Rama

By | August 1, 2019

Teatri – Rama pranon ndërtimin e kullës: Do ndërtohet kompleks privat patjetër!

By | July 26, 2019

Aleati i Bashës: Së shpejti do të ketë përgjime të reja që do të publikohen

By | July 16, 2019

Rama me llafe drejt Perëndimit, me vepra drejt Putinit – Nga Prof. dr. ESHREF YMERI

By | July 8, 2019

Meta nxjerr SMS e Ramës: Luli nuk do jetë kryetar i PD pas 30 qershorit, ndërsa ti nuk do gjesh…

By | July 2, 2019

Padia për Tiede – Këshilltari i Merkelit: Rama shumë shpejt i akuzuar

By | June 29, 2019

Formulari – Gjetja e PS për të siguruar votën, ja si u merret firma zgjedhësve

By | June 25, 2019

Rama i hapi “luftë”, gazetari gjerman i përgjigjet kryeministrit: Në Shqipëri, ja pse ju nuk mund të më padisni

By | June 17, 2019

BILD publikon përgjime të reja mbi zgjedhjet në Dibër

By | June 17, 2019

Sulmi i Ramës ndaj opozitës tregon rreziqet e shtetit njëpartiak – Nga Vincent W.J. van Gerven Oei

By | June 15, 2019

Zëri i Amerikës: Vendoret, Meta nis konsultimet për datën e re

By | June 13, 2019

“Asnjë hap pas për çlirimin e Shqipërisë nga e keqja”, Basha rendit 20 rastet kur Rama duhet të ishte larguar

By | June 1, 2019

Kuvendi i Shqipërisë, ky universitet servilizmi – Nga Prof. dr. ESHREF YMERI

By | May 9, 2019

Artur Zheji: “Thikat” që hëngri Haradinaj në Berlin, Rama dhe Thaçi e “shesin” kryeministrin e Kosovës…

By | May 2, 2019

VIDEO/ Protestuesit bllokojnë Elbasan-Tiranë, tentuan të pengojnë Ramën. Përplasje fizike me policinë

By | April 27, 2019

Rama në Kukës – A do të ketë protesta të dhunshme? SHISH dhe FNSH ‘zbarkojnë’ në qytet

By | April 5, 2019

Tsipras dhe Rama bisedë telefonike për pronën në bregun e Jonit dhe Aktin e Minoriteteve

By | April 4, 2019

Klevis Balliu: “Edi Rama shtrohet në spital, pëson parainfarkt”

By | March 17, 2019