VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lulzim Basha

Basha në Berlin: Do bëjmë gjithçka për të hapur rrugën europiane

By | June 4, 2019

Basha nxjerr albumin, shkruan për protestën e 8 qershorit (fotot)

By | June 3, 2019

Basha sposton protestën marshim drejt Parlamentit: Lart dritat e shpresës!

By | June 2, 2019

Protesta e shtatë, Basha: Rama një kufomë, pushtetin do e merrni mbrapsht me çdo çmim e kusht

By | June 2, 2019

Basha ftesë qytetarëve: S’ka të djathtë apo të majtë. O je me fëmijët e tu, o je qen i krimit

By | June 2, 2019

Opozita vendos protestën tjetër më 31 maj, Basha: Koha për zgjidhje politike (fotot dhe videot)

By | May 26, 2019

Radio Evropa e Lirë: Opozita në Shqipëri proteston dhe refuzon dialogun

By | May 26, 2019

VIDEOT – Pas 180 minutave, Basha: Takohemi në protestën e ardhshme

By | May 25, 2019

LIVE/ Protestuesit hedhin gurë drejt parlamentit policia përgjigjet me ujë (videot)

By | May 25, 2019

“Drita e shpresës”, protestuesit në marshim ndriçojnë Bulevardin (videot)

By | May 25, 2019

Basha: Për pushtet, Rama do të çojë vendin në përplasje civile

By | May 25, 2019

Basha ngre masën peshë: Mesazhi nga populli “Rama ik”

By | May 25, 2019

Protestë kombëtare – Opozita sërish në rrugë, palët larg dialogut

By | May 25, 2019

“Kush janë 5 kandidatët për kryebashkiakë nga PS të lidhur me krimin”, Basha flet me emra

By | May 23, 2019

Zëri i Amerikës: Ftesa e dytë e Ramës, Basha: Dialog vetëm me popullin

By | May 23, 2019

Një ditë pas letrës publike të Edi Ramës, sot në selinë blu Basha mbledh aleatët

By | May 23, 2019

Basha paralajmëron Ramën: Mos guxo! Asnjë shqiptar nuk e kursen sakrificën për liri, unë i pari

By | May 21, 2019

Intervista për BBC, Lulzim Basha flet për protestat dhe shtyrjen e negociatave: Dhuna shenjë e zemërimit të popullit, por fatmirësisht nuk shkaktoi viktima

By | May 20, 2019

Basha në Dhomën e Lordëve: Pa votë të lirë nuk ka stabilitet!

By | May 19, 2019

“S’ka zgjedhje pa u ndëshkuar politikanët që vodhën votat me krimin”, Basha mesazh të fortë nga Parlamenti britanik

By | May 18, 2019

Kufijtë Kosovë-Serbi, Basha pohon për herë të parë: Çfarë më kërkuan serbët?!

By | May 18, 2019

Video – Kriza, Basha: Përballje, jemi në kushtet e grushtit të shtetit

By | May 16, 2019

Basha del në konferencë me mesazhe të qarta: PD dhe opozita gati për proces politik me ndihmën e ndërkombëtarëve dhe…

By | May 14, 2019

“Mesazhi që ta dëgjojë bota?”, demokratët i përgjigjen Bashës: Rama ik!

By | May 13, 2019