VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Blendi Fevziu

FOTOT – Blendi Fevziu nxjerr në ekran harta ku vihet në pikëpyetje kufiri i Kosovës me Serbinë, precedenti i dytë pas Edi Ramës

By | March 10, 2020

(Video) Foto për Prokurorin e Përgjithshëm të Republikës të Shqipërisë

By | March 2, 2020

TV KLAN (Pa)debati me Edi Ramën! – Nga Skënder KARAÇICA

By | February 14, 2020

Tirana e Nones se Fevziut dhe Porto Palermo e gjysherve te himarioteve! Nga Nikollaq Neranxi

By | November 9, 2019

Fevziu dhe oligarkët e Shqipërisë – Nga ERMAL MULOSMANI

By | November 1, 2019

“Vonesa 6 ditore solli luftën më 1997”-Blendi Fevziu: Jemi në një moment të rrezikshëm

By | May 27, 2019

Pesë gafat e Edi Ramës në “Opinion”

By | May 17, 2019

Po pse nuk u bëre stjuard avioni, ti e di më mirë se askush se asnjë nuk e merr malli për ty Blendi Fevziu!

By | December 27, 2018

Pse u tensionua situata gjatë intervistës së Ramës, ja si kryeministri shpërthen ndaj gazetarëve

By | September 21, 2018

Video e plotë – Debati më i famshëm politik i Fatos Nanos dhe Sali Berishës

By | July 13, 2018

Blendi Fevziu ….ose Mercenari milioner i Neodiktatures Nga Adriatik Riza Dosti

By | April 11, 2018

I zbuluan SMS-të me burrin ku shanin Fevziun, reagon Felaj: Nuk e dija që… (dokument)

By | December 22, 2017

Fevziu: Kam parë foton e një ministri me Habilajt, kush po e pengon të bëhet publike

By | October 26, 2017

Fevziu paralajmëron ‘furtunë’: Po qarkullon një foto e një ministri me Habilajt dhe një kryebashkiak që…

By | October 23, 2017

Rrëfen Blendi Fevziu: Më ofruan valixhen plot me para për të më bindur të…

By | October 18, 2017

Historia e birësimit të Blendi Fevziut, cilët ishin prindërit e gazetarit

By | October 7, 2017

Fevziu: Rama do t’i propozojë Bashës koalicion PS-PD

By | June 27, 2017

Fevziu: Katastrofa që po çmonton PD-në, demokratët bojkotuan ofertën e Bashës

By | June 26, 2017

Fevziu-Ramës: Keni thënë për Ilir Metën vjedh me bllok në dorë, pse e zgjodhët President; ja përgjigja

By | June 2, 2017

Fevziu: Tre skenarët që Rama ose Basha të bëhen kryeministër pas zgjedhjeve të 25 qershorit

By | May 31, 2017

Bagëtia pjell zoti Imami, gruaja lind – Nga Gjergj Meta

By | May 30, 2017

Topallin nuk e kam preferuar kurrë, arroganca e saj shenjë papjekurie e injorance politike – Nga Blendi Fevziu

By | May 27, 2017

Fevziu: Pas tre muajsh në çadër, gjërat kanë ndryshuar në favor të Bashës

By | May 22, 2017

Fevziu: Tani koha nuk punon për opozitën

By | May 13, 2017