VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Alfred Lela

Alfred Lela nga protesta: Më ngatërruan me Niçen e Shijakut, s’do ta fal Ramën dhe Sandër Leshin!

By | May 20, 2020

Zëri i Amerikës – Lela: “Shembja e Teatrit Kombëtar ishte e padenjë dhe e padrejtë. Nuk ka drejtësi, as transparencë”

By | May 17, 2020

Lela: Liderët shqiptarë imitojnë Enver Hoxhën (VIDEO)

By | April 24, 2018

Visar Zhiti tregon për takimin me tone të ashpra me Bujar Nishanin

By | March 27, 2017

Viti i mbrapshtë ’67 – Një event në Arkidioqezën e Tiranë-Durrësit

By | March 17, 2017

Zheji-Çili-Bushati, çfarë ka në kutinë e sherrit?

By | January 15, 2017

INTERVISTA/ Alfred Lela: Çili është një centaur. A do të angazhohem me PD-në? Bashën e takova, por…

By | January 14, 2017

Intervista – Henri Çili: Nuk kemi krizë të gazetarisë, por krizë të pagave të larta dhe të autoriteteve të rreme

By | January 13, 2017

Intervistat – Lela dhe Shkullaku: Maxhoranca e re është më maniakiale ndaj imazhit, ndaj mediave

By | January 12, 2017