VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Artan Hoxha

Artan Hoxha publikon foton e Edi Ramës, me të akuzuarin për vrasje Ardian Çapja, Edi rama takohet me mafiozin në hotelin e mafiozit

By | February 14, 2020

Prokuroria e Posaçme thërret Artan Hoxhën

By | January 23, 2020

Video- Kryebashkiaku pi kokainë në ambjentet e një lokali

By | January 22, 2020

“Unë jam Eskobari i madh”, Artan Hoxha tregon bisedën me Balilin: Ja çfarë më tha (video)

By | January 15, 2019

Artan Hoxha rrëfen dhunën që pësoi në Greqi: Më goditën me shkopinj druri

By | November 13, 2018

Në varrimin e Kacifas kishte terroristë të masakrës së ’10 prillit 1994′, 3 prej tyre u identifikuan

By | November 13, 2018

Shpërthen Andi Bushati: Artan Hoxha dhe Met Veliu janë gazetarë lëtyra!

By | September 27, 2018

Emiljano Nuhu i përgjigjet Artan Hoxhës: Ja takimi me Xhisiela Malokun dhe kronologjia e ngjarjes

By | September 27, 2018

Artan Hoxha: Pse opozita denocon vetëm bandat pranë qeverisë dhe jo bandat rivale që janë politikisht pranë saj

By | September 24, 2018

Kamerat e Gardës prej një muaji nuk funksionojnë – Artan Hoxha befason me deklaratat e tij

By | July 2, 2018

Artan Hoxha: Aktivitetet kriminale në vend dhe trafiku i drogës paguhen me euro

By | June 7, 2018

Artan Hoxha: Hajdarmataj u shkarkua me ndërhyrjen e Ambasadës Amerikane

By | May 10, 2018

Artan Hoxha – Saimir Tahirit: Nga sot, kujdes për jetën, mbylle gojën (video)

By | May 4, 2018

Artan Hoxha: Kokaina e kapur në Madrid është e Klanit të Gjirit të Lalzit

By | May 1, 2018

Artan Hoxha: Çfarë “fshihet” pas shpalljes “non grata” të Tom Doshit nga SHBA

By | April 18, 2018

Atentat sarandiotit në kryeqytetin e Kolumbisë, dyshohet se ishte i përfshirë në trafikun e kokainës

By | April 14, 2018

Artan Hoxha tregon prapaskenat: Kur mund të dorëzohet Klement Balili

By | April 7, 2018

Si i shpëtoi atentatit me minë biznesmeni, Hoxha jep detaje të paditura më parë

By | April 7, 2018

Largova familjen nga Tirana, nëna përfundoi në spital. Gazetarët s’i justifikojnë vilat 1 milion euroshe me rrogën që kanë

By | March 21, 2018

Artan Hoxha: Jetoj në 56 metra katrorë, gazetarët në Shqipëri janë më të pasur se ata në Botë

By | March 21, 2018

Gazetari hetimor jep lajmin e shumëpritur: Zyrtarë të lartë në pranga, janë mbi 50 urdhër arreste

By | March 18, 2018

A erdhi dita për të mbrojtur Berishën? – Nga Andi Bushati

By | February 28, 2018

Debati i fortë – Gazetari: Je hjeksi i Azem Hajdarit, Berisha: S’ke karakter e moral

By | February 27, 2018