VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Jozefina Topalli

Ish-kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli flet për një lëvizje të re politike

By | September 25, 2019

Jemin Gjana ‘thumbon’ Topallin: I turret liderit të opozitës me çifte të mbushur me saçme ariu, sa herë që Rama është në zgrip të greminës

By | August 20, 2019

“Sokoleshë për kundërpeshë”, Bujar Kapexhiu ilustron me karikaturën e fundit sulmin e Topallit ndaj Bashës

By | August 19, 2019

Jozefina Topalli bashkëpunëtore sekrete e Edi Ramës Nga Desada Metaj

By | August 16, 2019

PD e Shkodrës i kujton Jozefina Topallit: E promovoje Valdrinin për hatër të babait, mikut tënd

By | August 14, 2019

FOTOT: Ku ndodhen eshtrat? “Misteri” i fundit i Ali Pashë Tepelenës

By | December 5, 2018

Pas miratimit të projektstatutit të ri, Topalli i bën një letër të gjatë Bashës: ja pse duhet të largohesh

By | April 21, 2018

Statuti i ri fut Jozefina Topallin në Këshillin Kombëtar të PD

By | April 21, 2018

Pas ndarjes nga vajza e Topallit, Luiz Ejlli i rikthehet dashurisë së vjetër

By | December 14, 2017

Intervista e plotë – Jozefina Topalli: Rama e Basha janë bashkë, duhet një “8 dhjetor” i dytë për t’i shembur

By | December 9, 2017

Jozefina Topalli: Nëse Berisha do, e shkarkon Lulin për 24 orë

By | September 30, 2017

FAMILJARËT E PUSHTETARËVE NË ADMINISTRATËN E BANKËS SË SHQIPËRISË*

By | August 21, 2017

Ish-nënkryetari i PD ‘hap letrat’, akuza për Mustafajin, Topallin e Patozin: Pse shpërthyen ndaj Bashës

By | July 25, 2017

Jozefina Topalli bojkot të dyfishtë: Bojkoton edhe Astrit Patozin dhe Besnik Mustafajin

By | July 22, 2017

Më 25 qershor 2017, shqiptarët refuzuan Lulzim Bashën – Nga Jozefina Topalli

By | July 21, 2017

Basha nga Shkodra, flet për herë të parë për kundërshtarët dhe Topallin

By | July 18, 2017

Topalli – Berishës: Heshtja të bën bashkëfajtor

By | July 14, 2017

Bomba e Topallit: Ka 2 muaj që familja ime është nën vëzhgim…

By | July 4, 2017

‘Plas’ në PD, ish-ministri Jemin Gjana rrëfen: Si kacafytej Jozefina në zyrën e Berishës kundër Imamit

By | July 2, 2017

Jozefina Topalli e preferuara e Sali Berishës – Grida Duma e Lulzim Bashës – Nga Elida Buçpapaj

By | July 1, 2017

Zonja Topalli, ndalni frymën e sulmit, urrejtjes dhe gjeni frymën e bashkimit! – Nga Zef Gjoni

By | July 1, 2017

Basha shkon te Berisha, pas deklaratës së Topallit

By | June 30, 2017

Del foto e parë, Topalli kafe me anëtarët e kryesisë së PD që duan largimin e Bashës (foto)

By | June 30, 2017

Ja çfarë shkruajnë kundër Jozefina Topallit komentuesit në faqen e saj në facebook

By | June 29, 2017