VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lulzim Basha

Basha flet për emergjencë kombëtare: Shteti ka rënë, ja e vetmja rrugë për sigurinë dhe jetën

By | April 10, 2019

Basha: Ja për çfarë biseduam me Palmerin

By | April 9, 2019

Intervista e plotë – Deputetja socialiste Xhembulla: Basha është një politikan i konsoliduar, i formuar në Perëndim

By | April 8, 2019

Në prag proteste, Basha mbledh Këshillin Kombëtarë dhe kandidatët për deputetë. Çfarë pritet të ndodhë sot në PD

By | April 8, 2019

Kriza politike në Shqipëri, zbardhet agjenda e zyrtarit amerikan Mathew Palmer

By | April 7, 2019

Basha: Beteja jonë të varrosim fenomenin Rama, oligarkët shushunja

By | April 7, 2019

Basha në Berlin, takime me zyrtarë të lartë në kancelarinë gjermane

By | April 3, 2019

Tentativa nga protestuesit për të thyer kordonin e policisë

By | April 3, 2019

Dëshmorët e 2 Prillit, Basha vendos lule në memorial

By | April 2, 2019

PD tryezë me gazetarë, Basha: Pa media të lirë, nuk ka demokraci (video)

By | March 29, 2019

Thirrja e fortë e Bashës: Liri a vdekje! Largojmë kufomën politike të Ramës

By | March 28, 2019

Kriza politike – Basha takim konfidencial me Metën. Bisedë kokë më kokë

By | March 27, 2019

“Zgjedhjet e parakohshme janë pas dere”, Basha ‘shkund’ ish-deputetët, ja çfarë kërkon

By | March 26, 2019

Mbledhja me dyer të mbyllura, zbulohet porosia e Bashës për deputetët

By | March 25, 2019

Pas daljes nga Prokuroria, Basha: Po hetohet me kërkesën tonë, s’kam shkelur ligjin (video)

By | March 25, 2019

“Il fatto quotidiano” – Basha: Kemi edhe mbështetjen e shumicës dhe sondazhet e konfirmojnë këtë

By | March 23, 2019

Lobimi në SHBA, Basha refuzon të shkojë në Prokurori

By | March 21, 2019

Basha takon shefen e re të partisë së Merkel: Mirënjohje për dy ndihmat e mëdha të CDU-së për PD-në!

By | March 20, 2019

Sot përballë Kryeministrisë, zbulohet plani i PD-së për protestë 48 orë

By | March 16, 2019

Basha flet për deklaratat e Ambasadave: Nuk kërkoj të jenë palë, të mbrojnë vlerat demokratike. Protesta do jetë historike

By | March 15, 2019

“Do sjellim Pranverën Shqiptare”, Basha: Të largojmë të keqen që po na vret…

By | March 14, 2019

Basha zbardh dosjen ‘184’: Deputetë e ish-ministra të PS, të përgjuar në blerje votash

By | March 14, 2019

Pas takimit me Danielsson, Basha: Nuk duam thjesht largimin e Ramës

By | March 7, 2019