VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gazmend Bardhi

PD: Kryebashkiaku i Mallakastrës fshehu dënimin në Greqi

By | January 8, 2020

‘Kajmaku’, PD nxjerr të dhënat e TIMS: Provë e pakontestueshme (dokumentet)

By | August 27, 2019

Dënimi në Itali – PD i kërkoi verifikimin për Valdrin Pjetrin, vjen përgjigja e Prokurorisë

By | August 16, 2019

“Bashës i rrezikohet jeta”, Meta thërret drejtorin e SHISH dhe komandantin e Gardës

By | June 17, 2019

Gazmend Bardhi thirrje protestuesve: Bashkohuni tek Partia Demokratike

By | June 8, 2019

Shqipëri: Qeveria dhe opozita të nesërmen e protestës

By | April 14, 2019

Policia thirrje Gazmend Bardhit: Protestuesit të heqin maskat, do të zbatojmë ligjin

By | March 28, 2019

PD përjashton Rudina Hajdarin, Bardhi: Sakrifica e babait tënd nuk do shkojë dëm

By | March 11, 2019

PD i përgjigjet Policisë: Injoranca juaj tregon përdorimin politik. Asnjë ministër apo deputet nuk u dhunua, ata provokuan

By | March 3, 2019

Zgjidhet sekretariati i Partisë Demokratike

By | January 19, 2019

PD: Rama e “bllokon” prej dy vitesh Strasburgun

By | July 30, 2018