VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: bashkëshortja

Gruaja e ish-ministrit Gjiknuri rrëfen takimin me Guru-në: Gjeta dashurinë që flinte, përkulja vjen nga brenda dhe …

By | March 14, 2019

Ndahet nga jeta Sadije Agolli, bashkëshorte e shkrimtarit të famshëm Dritëro Agolli

By | February 26, 2019

Pas nisjes për në Kinë, presidentit të Interpolit i humbet çdo gjurmë

By | October 5, 2018

Blerim Xhemaili ndahet nga Erjona: Boll përfitoi prej famës sime

By | November 24, 2017

Del në treg libri i Ivana Trumpit, “Raising Trump”

By | October 10, 2017

Presidenti Thaçi u takua me presidentin Trump

By | September 20, 2017

Vetëvendosje hedh poshtë akuzat e PDK-së për sulm ndaj bashkëshortes së Stavilecit

By | August 28, 2017

Më 20 gusht 2002 ndërroi jetë Teodor Keko, vëllai: Takimi dhe fotoja e fundit me Dorin

By | August 20, 2017

Sulmohet drejtori i Insajderit gazetari Parim Olluri dhe bashkëshortja e tij

By | August 17, 2017

Monika Kryemadhi, arsyeja që mund të sjellë shkarkimin e Ilir Metës, ja pse Zonja e Parë është në konflikt interesi

By | July 27, 2017

Berluskoni: E vetmja gjë që më pëlqen te Donald Trumpi është gruaja e tij!

By | June 26, 2017

Atentati në Vlorë – Tropojani u qëllua sapo hapi derën, pas kishte gruan

By | June 21, 2017

Tefta Radi largohet nga Shqipëria: Ju tregoj pengun që kishte Françesku (intervistë)

By | June 8, 2017

Suzana Gërvalla: 1982 – Me femijët tek varri i Jusufit (Foto kujtim)

By | June 4, 2017

Gazeta britanike do t’i paguajë dëmshpërblim Melania Trumpit

By | April 12, 2017

Tefta flet për herë të parë pas vdekjes së Frankos, rrëfim me lot në sy (video)

By | April 8, 2017

Dokument – Nexhmija: Vetëm një herë jam veshur fashiste, daja im u vra nga partizanët

By | February 15, 2017

Artan Hoxha: Policia shoqëroi shoferin e Lefter Kokës, në makinë ishte dhe gruaja e ministrit të LSI-së

By | February 3, 2017

Kryeprokurori Llalla: Ma hoqën vizën amerikane pas lindjes së bashkëshortes në SHBA

By | February 3, 2017

Hetimi – Rrëfen ish-gruaja e Alfred Pezës: Çfarë dëshmova në prokurori

By | January 21, 2017

Nisin verifikimet për pasurinë e deputetit Peza

By | January 17, 2017

Deputeti Peza: Me gruan kursyem 1 miliardë lekë dhe blemë aksionet e bankës

By | January 14, 2017

Botohet për herë të parë – Mit’hat Frashëri dhe Ali Këlcyra në Bari në dhjetor 1944

By | October 3, 2016

Melania Trumpi padi ndaj Daily Mail Online

By | September 2, 2016