VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Andi Bushati

Debat midis Bushatit e Nazarkos: “Ti shpeshherë të rruan në të thatë vëlla”, Bushati i përgjigjet Nazarkos: Ty të kanë sjellë për kasap këtu?

By | April 12, 2019

Ndryshimi i madh midis Skënder Buçpapajt dhe Andi Bushatit – Nga Elida Buçpapaj

By | December 12, 2018

Pse u dashka të besojmë që ’Babalja’ u xhirua në Shqup e jo në Surrel? – Nga ANDI BUSHATI

By | October 9, 2018

Për Ylli Rakipin, Andi Bushatin, Carlo Bolinon, Basri Çollakun dhe Rudina Xhungēn – Nga Elida Buçpapaj

By | October 5, 2018

Fjalët e Xhesielës, pjesë e skenarit të përgatitur nga përdhunuesit e saj – Nga Andi Bushati

By | October 2, 2018

Shpërthen Andi Bushati: Artan Hoxha dhe Met Veliu janë gazetarë lëtyra!

By | September 27, 2018

Berisha në shtegun e Gjarprit – Nga Andi Bushati

By | August 7, 2018

Pse Majko është dëshmitari i fundit i PS që ka vdekur – Nga ANDI BUSHATI

By | July 9, 2018

Debati i plotë: “I ktheve komisariatet në bordello”- Tahiri përplaset ashpër me analistët

By | May 4, 2018

Basha përpiqet, por nuk bën dot lajm – Nga Andi Bushati

By | May 1, 2018

Pse Rama kërkoi ndjesë disa herë, ja rruga e vetme që mund ta sprapsë – Nga ANDI BUSHATI

By | April 5, 2018

Komandantët vrasës të UÇK-së ulën poturet përballë Erdoganit – Nga Andi BUSHATI

By | April 1, 2018

Fytyra e Ramës në pasqyrën e Brukselit – Nga Andi Bushati

By | March 22, 2018

Pse duhet kjo përrallë me spiunë të Kremlinit? – Nga Andi Bushati

By | March 10, 2018

A erdhi dita për të mbrojtur Berishën? – Nga Andi Bushati

By | February 28, 2018

Pse Basha e sulmoi Lubonjën – Nga Andi Bushati

By | February 2, 2018

Andi Bushati: ARMO është më shumë se paratë në xhepat e Berishës dhe Ramës

By | January 26, 2018

Bushati: “Arta Marku, një grua e kapur nga Rama, mbylli kështu ciklin e plotë të përdorimit”

By | December 18, 2017

Rama i hoqi prangat Tahirit për të shpëtuar duart e veta – Nga Andi BUSHATI

By | October 21, 2017

Timonieri më i vetmuar se kurrë – Nga Andi BUSHATI

By | August 28, 2017

Berisha nuk ia ka nevojën PD-së, PD-ja ia ka nevojën Berishës – Nga Skënder Buçpapaj

By | July 17, 2017

Drama e PD-së ka emrin e Berishës – Nga Andi Bushati

By | July 17, 2017

Bushati: Meta në ankth, ka degraduar në fjalorin që përdori pas videopërgjimit

By | June 7, 2017

Lubonja: Ju tregoj qëllimin e Bashës dhe pse nuk i promovoi zërat e çadrës

By | May 29, 2017