VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: deputetët

Deputetët e PD-së dakord për djegien e mandateve

By | February 18, 2019

Mazhoranca krijon precedent, përjashton ministrin e saj nga Parlamenti

By | April 12, 2018

Mobindje civile, procedohen penalisht deputetët që morën pjesë në protestë

By | April 5, 2018

BE-ja penalizon qytetarët për mëkatet e klasës politike! – Nga Florim Zeqa

By | March 24, 2018

Ja 47 figurat që ikin dhe vijnë në forumet e larta të PD-së

By | March 13, 2018

Delawie: Është koha për veprim, votojeni Demarkacionin

By | February 16, 2018

Delawie: Populli i Kosovës nuk e mbështet shfuqizimin e Speciales

By | January 31, 2018

Kryemadhi-Ramës: Do të hash sërish këpucë kokës

By | December 30, 2017

Këndi i humorit: Një shkodran e parkon veturën e tij para Kryeministrisë, duke e lënë mu në mes të shetitores

By | August 12, 2017

Përfundon numërimi në 12 qarqe, ja cilët janë 140 deputetët e rinj

By | June 27, 2017

Ja cilët deputetë nga maxhoranca dhe opozita votuan ligjin e plehrave

By | March 1, 2017

Deputetët 362 udhëtime jashtë vendit, sa ka paguar Kuvendi i Shqipërisë për bileta avioni

By | November 29, 2016

DEBATET/ Çfarë tha Lu dhe Vlahutin në mbledhjen me dyer të mbyllura (deputetët e PD thonë se nuk e japin votën dhe ngrihen e ikin)

By | June 30, 2016

Bëhet publike e kaluara e zyrtarëve shqiptarë sipas deklarimeve të tyre

By | May 21, 2016

Zbardhet lista e deputetëve të PD dhe LSI se si e votuan nismën e PD për hetim ndërkombëtar të çështjes CEZ-DIA!

By | October 2, 2015

Deputetët e Parlamentit të Shqipërisë: Makina luksoze e veshje firmato për “përfaqësuesit” e popullit

By | October 2, 2015

Kastriot Islami: Prokuroria e krimeve të Rënda të hetojë deputetët se janë në efektin e drogës

By | September 18, 2015