VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: korrigjim kufijsh

Kryeministri Kurti reagon ndaj deklaratës së tre zyrtarëve amerikanë

By | March 27, 2020

Sfidat e Konsolidimit të Demokracisë Shqiptare – Nga Dr. Elez Biberaj Drejtor i Drejtorisë së Euroazisë Zëri i Amerikës

By | April 6, 2019

Nënkryetari tjetër i PDK-së, dikur zëvendës i Thaçit, del kundër Presidentit për prekjen e kufijve

By | March 18, 2019

Deklarata e fortë e zyrtarit të SHBA-së: Serbisë ia kemi bërë të qartë, të njohë Kosovën!

By | March 2, 2019

Rusia dhe ndarja e Kosovës – Nga Shaqir Vukaj

By | February 6, 2019

Intervista – David Phillips*: Debati për ndarjen e Kosovës krijon konfuzion të madh

By | October 22, 2018

Ndryshimi i kufijve – Haradinaj tregon ‘prapaskenat’, përmend Baton Haxhiun: Janë derdhur shumë para…

By | October 17, 2018

Presidenti i Kosovës në veri – Beogradi reagon me zemërim

By | September 29, 2018

Larg duart nga Kosova e kosovarëve! – Nga SAMI REPISHTI, PHD

By | September 4, 2018

Edhe Kadri Veseli kundër Hashim Thaçit: Ndryshimi kufijve është kundër interesave të Kosovës

By | August 31, 2018

Ndryshimi i kufijve në rajon, deputeti i Ramës: Kosova i merr vetë vendimet

By | August 21, 2018

Intervista, MAPO – Baton Haxhiu: SHBA për Ballkanin, tani me Trumpin gjithçka është ndryshe

By | August 18, 2018

VATRA, E SHQETËSUAR PËR RETORIKËN E KORRIGJIMIT, NDRYSHIMIT APO KËMBIMIT TË TERRITOREVE KOSOVË-SERBI

By | August 16, 2018

Ali Ahmeti: Korrigjimi i kufijve, fushatë mediatike. Kosova ka institucione stabël dhe të përgjegjshme

By | August 14, 2018

Intervista, Zëri i Amerikës – Kurti: Bisedimet për territore janë më afër luftës se sa paqes

By | August 13, 2018

Lojë e re me kufijtë! A po hapet “kutia e Pandorës” në Ballkan? Ja çfarë shkruan shtypi gjerman për Kosovën

By | August 8, 2018

Intervista – Mustafaj: Thaçi po i shërben Serbisë, gjendja e rënduar psikike e shtyn kundër Berishës

By | August 5, 2018

Rexhep Selimi: “Thaçi e ka nënshkruar marrëveshjen e tmerrshme me Serbinë”

By | August 5, 2018

DASH: Është koha që Kosova dhe Serbia të jenë fleksibël

By | August 3, 2018

Serwer: Korrigjimi i kufijve është ndarje, sjell destabilitet në Ballkan

By | August 3, 2018